Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ficova jazda na tigrovi

15.06.2017 | Marián Leško

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

15.06.2017 | EuroSMS

Starsi politik sa objavuje nedaleko maniodepresivnej psychozy. Mladsi podcenuje mladeznikov a socialnu siet. Teens (aj starsi) sa stretnu uz len preto, aby ulovili nove selfie a storky. Ked bude dostatocna masa, najde sa ochotnik, ktory "usmerni" dav, ako kedysi "dobraci" z stb v prvom prazskom pochode v 89. Mame problem. A uz roky sme bez pouzitelneho riesitela rebusov na pravej strane barikady.

15.06.2017 | Sorry jako!!!

Áno, Fico napáchal veľa zla, požiera ho to. Ale súdruh Leško dnes súdružkuje na druhej strane. Vraj "spontánne a dobrou vôľou vedené protesty". :-D
http://img24.cz/ima...
http://img24.cz/ima...

15.06.2017 | oko

sak napis co nove v kremli, trolko. spokojny v kgb?

15.06.2017 | salamoon

kapitalizmus je z principu korupcny system, p. Lesko... ak neverite, opytajte sa aj vasho zamestnavatela...

15.06.2017 | oko

jasne sudruzenko. takze dajme socik. ten nebol, nie je a ani nebude. ci nieco ine?
Nejaku Pevnost proti korupcii?

15.06.2017 | Sorry jako!!!

V podstate ide o nahradenie jedných korupčníkov inými.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.