Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nokia 3310: Ani nostalgia ju nezachráni

15.06.2017, 15:00

Remake je vo filmovej brandži posledné roky veľmi obľúbený. Staré známe hity sa prerozprávajú s jemne pozmeneným obsahom a vo vizuálne modernejšom šate. Napríklad ako reštartovanie série Star Trek, v ktorom sa mimochodom vyklápacie mobily (trikordéry) a tablety používali celé roky pred tým, než ich výrobcovia v skutočnom svete dodali na trh.

 • Tlačiť
 • 1

Rubrika

Enjoy

Tagy

Nokia

Dôvod je jednoduchý. Nostalgiu si vie vychutnať takmer každý. Spomienky na staré dobré časy sú často príjemnejšie ako neznáma budúcnosť. Kto je primladý na to, aby si ich pamätal, toho môžu aj tak znovu zaujať.

Rovnakého receptu sa drží aj Nokia 3310 na rok 2017. Rovnomenný predchodca sa za posledných sedemnásť rokov stal vo svete mobilov kultom podobne, ako je veľké žlté M kultom v oblasti rýchleho stravovania. Jedlo je stále len jedlo. Čierna a výpočtová technika sa však mení a za sedemnásť rokov sa požiadavky aj návyky používateľov na komunikáciu zmenili. Má ešte drobný tlačidlový mobil nárok stať sa znova predajným hitom?


Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 1

Rubrika Enjoy

Tagy Nokia

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.