Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Korupcia podľa Roberta Fica

15.06.2017 | Marián Leško

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

19.06.2017 | Andrej_sk

Tie pochody boli namierene proti Ficovi a jeho klike. Preto sa ich zucastnujem. Korupcia je len jeden z velkej mnoziny problemov Smerackeho hnoja.

19.06.2017 | LPB

+

19.06.2017 | Ján Čierny

Podporujem študentov a pevne verím, že Fico, Kaliňák, Široký, Výboh, a ďalší skončia v base ako v Rumunsku tí, čo si mysleli, "že keď si hore, môžeš všetko".
Takúto svinskú vládu Slovensko ešte nemalo!
A odkazujem Kaliňákovi, že "SKUTOK SA STAL". Kali Leopoldov sa blíži.

19.06.2017 | @time

Oni sa nakoniec budu medzi sebou zabijat. Kazdy na kazdeho nieco ma a nepohodlni budu na muske. Teraz zneuzivaju svoje postavenia. Tak ako ti , co tu safarili od 89 roku. V EU dobre vedia ako rozkradaju a defrauduju Europske peniaze. To je ich posledne vladnutie a oni to dobre vedia ze pojdu po nich. Oni dobre vedia co ich caka.

19.06.2017 | Roman Kanala

Pozerám na predošlý post @time a na tento. Sú v protirečení. Kto ich pozatvára, keď sa protificovská väčšina nebude dať vytvoriť, lebo kradnú všetci?

20.06.2017 | @time

Roman Kanala _ nechci ma rozosmiat ! Snad si nemyslis ze ludia od Lipsica, ci Dzurindu, resp. Radicovej, su stelesnenie cestnosti a moralky. Neodpovedal si na to podstatne, Z coho chces poskladat opoziciuproti Ficovej klike , ktora sa zabetonovala na sudoch, prokurature, policii, v statnej sprave, v kulture, v ekonomike v zdravotnictrve ci skolstve. Co je v protireceni> ? Ze si naivne myslis ze najdes osem statocnych ? To nemyslis vazne...........ani zo srandy..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.