Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Z mafiána urobil Kaliňák policajta a roky o tom bezostyšne klamal

22.06.2017 | Marián Leško

Diskusia (16 reakcií) Pravidlá diskusie

22.06.2017 | c3b2a1

viva deb1lna spinava zumpa menom slovakia...

23.06.2017 | Vyktorka

V Afganistane je možné všetko, botka.

23.06.2017 | bardem

ako už bolo xkrát povedané keby kaloš zabil v priamom prenose tak skutok sa nestal.jak to ešči totim glupim slovakom treba povedac.no ne?

22.06.2017 | lukic

Slovensko - krajina, z ktorej sa oplati odstahovat.. :)))))))))

23.06.2017 | c3b2a1

o par mesiacov bude 10 rokov...

22.06.2017 | dworkin

Recidivista policajtom? Good Idea Slovakia

23.06.2017 | Roman Kanala

Aj na Francúzsku po francúzsky sa nájde kalibašter, ktorý verejne klame, alebo ktorý má styky s mafiou i preukázateľný majetkový prospech z nich plynúci.

Charles Pasqua bol ministrom vnútra, ktorý chcel vyhlásiť vojnu mafii v Marseille. Republikán, hlasoval proti Maastrichtu, zákony Pasqua boli silne protiimigračné, chcel terorizovať teroristov. Nakoniec padol na kasíne v meste Annemasse pri Ženeve a na Angolagate, zásielku zbraní z východnej Európy do Angoly. Odsedel si rok.

Jérôme Cahuzac bol plastickým chirurgom a ministrom pre rozpočet v Hollandovej vláde. Mal tajné kontá vo Švajčiarsku, klamal o tom prezidentovi, potom v priamom televíznom prenose parlamentu. Všetko sa prevalilo (Panama papers), trestné stíhanie teraz prebieha.

Na Švajčiarsku po švajčiarsky bola Elisabeth Kopp federálnou radkyňou pre justíciu a políciu. Z úradu zavolala manželovi, že ho vyšetrujú. Právnik, čo dodať. Super kariéra okamžite v háji, mala sa stať prezidentkou Švajčiarska, namiesto toho demisia a trestné stíhanie.

Aj v slobodnom svete sa stane, že niekto pochybí, a stane sa aj to, že pochybí celý život, systematicky, dlhodobo. Akonáhle sa veci dostali na verejnosť, kalibašteri už ministrami neboli. Pretrvávať v úrade napriek podozreniam zo závažnej trestnej činnosti je v slobodnom svete nemysliteľné.

23.06.2017 | Brano L.

Toto by sa v našej krásnej krajine nemohlo stať. Pre takú maličkosť ako telefonát manželovi na krku trestné stíhanie? ! Tí Švajčiari sú teda úplne neľudský ;)

23.06.2017 | handlovčan

Preboha živého,dávať príklady z Francúzska a Švajcu na porovnanie so Slovenskom na to treba byť riadný optimista.

23.06.2017 | Roman Kanala

A čo by ste chceli, príklady z opačného konca?

Hussama bol super kámoš Američanov, kým zabíjal Rusov v Afganistane. Ale potom im zhodil dvojičky a stal sa najhľadanejším mužom planéty.

Saddám bol najlepším kámošom Američanov, kým zabíjal Iráncov. Vojna s omnoho väčším Iránom bola dlho nerozhodná, lebo keď bolo zle, Američania dodali taktické informácie zo satelitov, alebo nejaké zbrane či bojové plyny. Vojna udržiavala ceny ropy nízko, lebo obe strany potrebovali zbrane a ťažili ostošesť a nerešpektovali žiadne kvóty OPEC. Až kým Saddam nenapadol Kuvajt.

Plukovník Kaddafí bol super kámo Európanov, lebo zabíjal muzošov a čiernym nedovolil odplávať smer Európa. Občas niečo vyparatil, ako streľba z okna ambasády na chodcov v Londýne, alebo atentát nad Lockerbie. Vtedy dostal korekciu a bol zas chvíľu dobrý. Potom financoval kampaň Sarkovi a tak ho radšej zabili, aby nespieval. Teraz je Európa plná muzošov.

Plukovník Noriega bol spolupracovník amerických federálnych trojpísmenkových agentúr v boji proti drogám, až kým sa nestal hľadaným zločincom kvôli pašovaniu drog.

Takýchto kalibašterov chcete mať pospomínaných akože vzory?

23.06.2017 | BrunoBruno

A ked povedal, ze korupcia vo vrcholovej politike nie je, to bol iba ďalší bonmot pre tupé ovce... Co na to povedat, ked po tomto všetkom je vo svojej funkcii, premiér si býva dalej, preferencie sa +/- držia... Bravo!

23.06.2017 | Andrej_sk

Neprekvapuje. Stacilo vcera pozerat Mafianov o Svechotovi. Presne taketo garancie a pozicie v SIS rozdaval mafianskej obci pospolitej. Ministersky post, ci sprivatizovany podnik, vsjo rovno. Cize takychto typkov bude dost aj medzi policajtami aj siskarmi, urcite aj daniarmi a podobne. Smer je pri moci dostatocne dlho.
BTW, Svechota-Meciar mi dost pripomina Fico-Kali. Uvidime, ci to aj rovnako skonci.

23.06.2017 | Peter Bojničan

Tento bradaty de BILL je totalne hovado! Uz roky upozornujem, ze staci sa pozerat na jeho verbalnu komunikaciu a cloveku je hned jasno, z jeho gestikulacie, vyzoru tvare jednoznacne srsi klamstvo! Takyto zloduch vyhovuje precedovi!

23.06.2017 | Andrej_sk

Hlavne ta neverbalna stoji za vsetky drobne.

27.06.2017 | Hrajem Sihru

Kalifetos klamal? och ake neocakavane, uz minimalne 56314x to nikto necakal :-D

28.06.2017 | HlasNaHlas

Robo a Robo, to je ako Báthorička a Ficko (pod Fickom tu však rozumej bradatého). Každý veľký politik občas potrebuje niekoho, kto zaňho poupratuje veľké h.vná, takže sa nečudujme, al si zvoľme iného.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.