Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Maroš Ovčarik: Bankový sektor je pre niekoho sen, ja som sa radšej rozhodol pre risk

12.08.2017 | Maroš Ovčarik

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

13.08.2017 | Emasculate

FinancnyKompas sro ma podla finstatu 2 zamestnancov, ale trend nema problem ho s rovnou tvarou oznacovat za "vykonneho riaditela".

Trby v 2016 boli na urovni 43 tisic eur, z coho mi vychadza ze aj samotny vykonny riaditel musi mat este jednu robotu po veceroch, pretoze pri takych trzbach a 2 zamestnancoch eserocka nevyzije.

Akoze nic proti nikomu, nech si kazdy robi co chce a tituluje sa ako chce, ale cakam od trendu aspon symbolicky filter.


13.08.2017 | Adam Werther

Druhý zamestnanec je prezident spoločnosti.

Ak od trzieb odratame mesacne naklady na externeho uctovnika, energie, najom kancelarii, telefony atd, tak nam zostane mozno 30.000 eur trzieb za rok. Po odratani mzdovych nakladov je spolocnost v strate.

Pocuvat rady od cloveka, co nevie poradit sebe, ako podnikat a dosiahnut aspon minimalny zisk??

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.