Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zodpovednosť Roberta Fica

17.08.2017, 13:00

Názor | Lídri vládnych strán v utorok informovali, že koalícia nepotrebuje ďalšiu Koaličnú radu, aby sa dohodla na ďalšom postupe. „Berúc na zreteľ výsledky včerajších a dnešných konzultácií plánovanú koaličnú radu nie je potrebné uskutočniť,“ informoval úrad vlády s tým, že sa dohodli, kedy a ako pripravia dodatok ku koaličnej zmluve.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Editoriál

Tagy

Názory

Filip Obradovič (210x158)

O eurofondovom škandále na ministerstve školstva, ktorý prešetruje Európska komisia a ktorý krízu odštartoval, nepadla v oficiálnom stanovisku ani zmienka. O ministrovi Petrovi Plavčanovi takisto. Súdiac podľa urazenej SMS-ky Andreja Danka, ktorou oznámil Robertovi Ficovi, že sa nezúčastní na plánovanom koaličnom stretnutí, len niekoľko hodín pred týmto vyhlásením, spor sa rozhodol utíšiť Smer-SD.

Dajme nateraz bokom dôvody, prečo R. Fico dospel k takémuto záveru aj napriek tomu, že po celý čas trvania sporu bol v oveľa lepšej pozícii ako A. Danko. Ak výsledkom bude, že národniari nič nestratili, dokonca si aj o niečo polepšia, znamená to, že Smer ustúpil a zo sporu vyjde oslabený. Bol by to nepochopiteľný zvrat udalostí, ktorý by mal priame dôsledky v budúcnosti.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Editoriál

Tagy Názory

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.