Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo sa má zmeniť v daňových zákonoch

09.11.2017 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

25.08.2017 | Pablo00

Súhlasím s pánom ministrom. Platíme dane pre to aby tento štát fungoval. Ak niekto neplatí dane, alebo ich dokonca rozkráda, mal by ísť do vezenia, lebo tým rozbíja a ničí tento štát. Chváliť sa tým že neplatím dane je rovnako hlúpe, ako sa chváliť tým že som niekoho zavraždil.
Výber daní by mal byť transparentný a aj pod kontrolou verejnosti.

25.08.2017 | OliWer1

Vezenie je presne to, čo títo ľudia majú. Vezenie sa napr. v Bugatti Veyron.
Asi si myslel väzenie, Ty pán minister.

25.08.2017 | IvanPe

Zda sa pane, ze to mate cele pomylene. Nemyslim si, ze sa ludia rodia iba z toho dovodu aby mohli plnit statnu kasu.

25.08.2017 | lepardu

Áno, dane a smrť... Lenže sadzby korporátnej dane máme jedny z najvyšších a odvody-o tých škoda reči. Z tej biednej mzdy "dobrovoľne" odovzdá zamestnanec 40% - čistá katastrofa. Tak ako hovorí pán kapitán - ekonomicky sa nám darí a treba, aby sa to konečne odrazilo na blahobyte ľudí. Jednoznačne treba znížiť daňové zaťaženie a odvody.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.