Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Karol Mitrík: Na eurofondy sme upozorňovali premiéra už dávno

09.11.2017 | Zuzana Petková | Michal Lehuta

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

28.08.2017 | Juraj Mašláni

Mimoriadne zaujímavý rozhovor! Zdá sa, že tento pán predseda po prvýkrát za dlhé roky fungovania Najvyššieho kontrolného úradu vie, čo má a v rámci zákona môže takýto úrad robiť a robí to. A má víziu, ako by to mohol robiť lepšie, aby jeho vážne zistenia vládni politici už nemohli ignorovať alebo bagatelizovať.

28.08.2017 | bluehen

Pokial nebudu uradnici vyberani a zodpovedat priamo europskej komisii, tazko sa nieci zmeni. Chlapik si mysli ze objavil teplu vodu, ale to iste sa opakuje po treti krat, akurat s inym pozlatkom. O.i. ked maju byt len objektivne kriteria, naco su potom v procese nejaki externi hodnotitelia?

30.08.2017 | martin33

Myslis tej europskej komisii, ktora v roku 1999 cela odstupila kvoli obvineniu z korupcie ?
https://en.wikipedi...
Uradnik musi byt vybrany komisiou nahodne vybranych obcanov a plateny priamo obcanmi, kde kazdy obcan rozhodne, kolko si dany uradnik "zasluzi". Uradnik sa musi vediet obhajit, ze svoju robotu robi dobre a v prospech obcanov. Ak uradnik nedostane nic, urad bude zruseny, lebo ho obcania nepotrebuju.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.