Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Matador živí výroba, no budúcnosť vidí vo vývoji

05.09.2017 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

02.09.2017 | LPB

"možnosť čerpať neobmedzené platené voľno" To chcem! Aj na tomto vidno, aké sú to všetko kecy, ako títo manažéri ani nevnímajú čo vravia.

02.09.2017 | .Adam

Tie vyjadrenia HR manazerov su totalne bullshit bingo. Same blaboly, ale aspon ukazuju, ako slovenske firmy maju zamestnancov uplne v prdeli.

03.09.2017 | salamoon

programator a operator vyroby.. to je asi tak vsetko, kde dopyt prevysuje ponuku, p. Uriga

03.09.2017 | bluehen

Ked niekto skutocne dokaze priniest sam firme radovo vacsi peniaz v porovnani s ostatnymi, je uzko specializovany a tazko nahraditelny, je dost zahada preco by podstupoval taketo tanecky a la listky do kina a dohovaranie sa o hodinach. Takito ludia davno podnikaju a bavia sa s firmou na urovni majitelov, nie personalistov.

03.09.2017 | martin33

+++
Ja som tiez takto "dopadol".

03.09.2017 | samorost

to su neskutecne blaboly,
mam dojem, ze jediny benefit maji ti mana-žeri, ktori se neskutecne precenuji a delaji okolo sebe hustou vatu nenahraditelnosti.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.