Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Reforma Hodnota za peniaze rúca staré svety

03.09.2017 | Filip Obradovič

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

03.09.2017 | Roman Kanala

Hovorí rozumné veci. Politici nemajú čo hovoriť analytikom, ako robiť modely. Analytici pracujú podľa svojich najlepších schopností a vedomostí a dajú podklady k rozhodnutiam, no rozhodnú politici podľa vlastných kritérií, politických programov, skrytej agendy a nepriznateľných dôvodov.

Ak niekto má tím analytikov a nenechá ich v pokoji pracovať, či im predpisuje výsledky, vyzerá ako gazda, ktorý si kúpil drahého psa a potom mu nedovolí štekať, keď príde vlk. Keď sa robili plány D1 okolo Žiliny, tak projektantom vraj povedali, že to môžu nakresliť akokoľvek, ale musí tam byť tunel Višňové. D1 mala pôvodne od Sverepca obísť Považskú Bystricu, smerovať na Prečín a Rajec a potom rovno na Vrútky. Žilina mala dostať diaľničný privádzač ako Kežmarok či Spišská Nová Ves.

04.09.2017 | Život

Pišta, neblázni,
nepočítaj kamióny, ale bezpečný prejazd od Kriváňa po Mýtnu - košickí Blaváci tam jazdia 180km/hod. a sú tam desiatky havárií so zvieratami z lesa.... zvlášť v sychravej jeseni a v zime v údolí mrzne najskôr
Ak to nedáš na estakádu (kam ten diviak či srnec nevylezie), tak to jednoduchou štvorprúdovkou po dne údolia, ktorá ho navyše zničí, nezachrániš...

04.09.2017 | Život

prečo plnohodnotná r2 Kriváň - Mýtna?
pre toto !!!:
http://www.pluska.s...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.