Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenské firemné hry – nové a iné

20.09.2017, 09:09 | Eva Ličková

Tradičné športovo-spoločenské podujatie organizované týždenníkom TREND a agentúrou ELCOP sa rozhodlo pre zmenu a po dvadsiatich rokoch vo Vysokých Tatrách sa presťahovalo do olympijského tréningového centra x-bionic sphere v Šamoríne.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Záujmu 250 účastníkov z 20 firemných tímov sa tešil mini atletický míting, ale v programe bolo aj ďalších jedenásť disciplín. Medzi nimi plážový volejbal a plávanie jednotlivcov i firemných štafiet vo vodnej aréne AquaticSphere. Záštitu nad hrami ako ich ambasádor prijal bývalý rýchlostný kanoista, olympijský medailista a niekoľkonásobný majster sveta Juraj Bača a hosťom bol aj český bývalý bedmintonista, účastník troch olympiád Petr Koukal. Hry nové a iné mali aj nových víťazov – tím dm drogerie markt po rokoch odsunul tradičného víťaza Accenture na druhú priečku. Tretie miesto obsadili reprezentanti špeciálneho partnera hier DXC Technology so sloganom Úspech vďaka zmene. Spríjemnenie priniesla značka Mercedes-Benz, ktorá spestrila sprievodný program testovacími jazdami. Víťazi disciplín získali ubytovanie na jednu noc od od x-bionic sphere a trojmesačnú kartu MultiSport umožňujúcu vstup do zazmluvnených športovísk. Za čím nám však na hrách v Šamoríne bolo ľúto, je Beh za Tatry, ktorý sa však uskutoční ako samostatné podujatie 23. septembra na Štrbskom Plese opäť s podporou svojho generálneho partnera X-Net.

Vo futbale sa stretlo osem tímov, z nich tri z automotive brandže. Na obrázku Juraj Klepáč, obchodný riaditeľ Motor-Car Bratislava. Víťazom futbalového turnaja sa stal tím Volkswagenu.Zdroj: Maroš Markovič

Súčasťou bol golfový turnaj s úpravou HCP na neďalekom ihrisku v Báči.Zdroj: Maroš Markovič

Značka Mercedes predviedla nielen športové výkony, ale aj svoje autá.Zdroj: Maroš Markovič

Plážový volejbal bol skutočne plážový.Zdroj: Maroš Markovič

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 38/2017. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.