Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo priznal Juraj Široký

26.01.2017 | Marián Leško

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

26.01.2017 | LPB

Ja by som normálne vyhlásil "súťaž" v odhaľovaní konečných užívateľov. Vysoko motivačné "výhry" by boli hradené z pokút tých pijavíc. Mohla by sa nazývať "Hon na pijavice".
Podobne by sa dali motivovať aj odhaľovači daňových únikov. Lebo ono je to stále prácnejšie v tomto bordeli. A pijavice sú stále sofistikovanejšie.
Žiadne sošky, diplomy, medaily, fotky s kapitánmi... jedine prachy!

26.01.2017 | salamoon

Lesko je tiez zabavny...25r nesie zastavu neobmedzenej vlade kapitalu a nahle ho poburuje akcionarska struktura nejakej firmy kdesi po offshoroch... ako keby v dalsich korporaciach (vratane jeho zamestnavatela) to bolo inac..

26.01.2017 | al0

Ved nech je struktura komplikovana ako len chce, v tom nie je problem. Ked sa ale chce firma uchadzat o statnu zakazku, nech vieme kto stoji v pozadi - aby sa zabranilo dalsim Interblue grupam

26.01.2017 | salamoon

asi si to nepochopil, ja sa pytam preco Leskovi nevadila anonymita v pozadi uz vtedy, ked sa najviac privatizovalo, nebankovkovalo, stimulovalo atd.) a vadi mu to az dnes, ked je "po funuse" ?

26.01.2017 | Moral Revival

lebo kradli "jeho" ľudia. :-)

27.01.2017 | Juraj85

Myslím že to pochopil to len vy tu kultivovane podsúvate marxsizmus

27.01.2017 | Vyktorka

LPB - máte pravdu " v tomto bordeli", to nepoznajú ani, Papua-Nová Guinea, do čoho tu kopneš, samý mrdník, až sa vzdiali pán podplukovník, tak tu zostane tolko neporiadku, že sa z toho nevyhrabú ani 3, slovom tri generácie našich nasledovníkov. Matka kristova, elektorát zobuď sa.

27.01.2017 | Zeta

Uvažujem, sme v krajine kde pán Sulík pochopil, že on prišiel s vlakmi zadarmo. Pochopil, že francúzsky novinársky model moci - vľavo/vpravo je prežitok ako čiernobiely televízor, a že rozhoduje Podnikanie a Solidarita. Uzákonil zákony ako motivovať podnikateľov, aby viac sa koncentrovali na vytváranie oficiálneho zisku a pochopil, že potrebuje aj ľudí, čo už si svoje odpracovali. Presvečil obe skupiny a dnes v roku XXXX je na Slovensku dan z príjmu 15% ako v Litve, zákony sú probiznis ako na Malte, štátna správa je digitálna ako v Estonsku a dôchodcovia môžu si viac užiť svoje voľno, lebo sa o nich viac štát stará z penazí, ktoré nikto neukradol, pretože v krajine pôsobí DNA korupčný úrad s vlastnou políciou, vyšetrovateľmi a súdcami a trest za korupciu je väčší ako za vraždu. Ano je to tak tažke, pretože nie je garancia, že tu to tak môže fungovať ako v iných krajinách.

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.