Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Česku sa darí, ale Babiš na tom veľkú zásluhu nemá

21.10.2017 | Michal Lehuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

23.10.2017 | Jozko Ferko

a takto sa zarábajú peniaze vlastnou hlavou všetci aktéri zbohatli a smejú sa nám do ksichtu Nezabudnite ich opäť voliť!!!!

23.10.2017 | Brunteles

Štát??? Hádam zlodeji zo SMER SD, tzv. nominanti...

24.10.2017 | demo50

Ponton City zrejme naklonoval ugebrený Žiga ako svoj príspevok k získavaniu peňazí vlastnou hlavou. Je to štandardná práčka, ale všetko je v súlade so zákonom, to už hlása náš človek z firmy.

24.10.2017 | HlasNaHlas

pýtate sa súkromne firmy pýtate sa daniarov, ale prečo sa neopýtate štátnej vodhohospodárksej výstavby, prečo opätovne uzavrela zmluvu s firmou, ktorá predražila kompu?

25.10.2017 | Jozko Ferko

a možno že Lazar teraz V Y H R Á výberové konanie do MH manažment

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.