Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tootoot: Slovenský start-up, ktorým zavoláte do mesta hudobné hviezdy

28.10.2017 | Jozef Andacký

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

27.10.2017 | Mikuláš Hrubiško

Teraz majú všetko v rukách Zeman a Babiš. Babiš chce mať vo vláde Pirátov alebo ODS, ale pre nich by to bolo sebevražedné. Takže mu zostáva Okamura. Ako bude vládnuť Babiš? Optimisticky by mohol snížit daně a zrušit nejaké regulácie, pokial by vládosl s podporou ODS. Alebo odmietnuť kvóty, pokial by vládol s Okamurou. Pesimisticky bude naďalej pokračovať vo vytvárání korporátneho fašizmu a ustúpi pred EU výmenou za dotácie. Uvidíme...

http://www.epshark....

27.10.2017 | HlasNaHlas

Manažérske prvky v riadení štátu budú len tie, ktoré mu naženú ďalšie miliardy do peňaženky. To isté platí o zákonoch, ktoré prijme. Je to slovák, ktorý sa neočistil od spolupráce s komunistickou tajnou políciou, pre.ští vás tam všetkých, verte mi, poznám ich dobre.

Pamätajte, že chudobný sa ide do vlády nažrať a bohatý ide do vlády zbohatnúť.

Neveril by som mu ani nos medzi očami.

28.10.2017 | Sorry jako!!!

Tebe niečo v detstve vyviedli, alebo ta za to platia? Len som zvedavý. ;-)

27.10.2017 | lepardu

Myslím, že náš birmovanec je rád, že Bureš je v Čechách a nie tu. Toľko zlodejov na jednom smetisku by bolo príliš...

27.10.2017 | LPB

Ktovie, či ten, čo ho prirovnáva k Trumpete, počúval aspoň pár minút ich prejavy/rozhovory, spôsob vyjadrovania... Nezastávam sa Bureša, ale prirovnať ho k tomu hochštaplerovi chce naozaj nezorientovaného. Amerického novinára.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.