Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Výživové doplnky neliečia, dokonca môžu uškodiť

29.10.2017 | Mária Hunková

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

27.10.2017 | saski

Boze zurnalistika bez odbornych znalosti. Dlhy clanok vystavany okolo jedinej myslienky - len aby to nebolo fiasko ako uhorky. Inac same dristy. Najlepsi ten o mnozstve cukru v sterilizovanej kukurici. Autorka zjavne Nema ani sajnu ako sa znaci obsah latok vo vyrobku a co znamena rovnake zlozenie alebo co je pridany cukor. Ale hlavne ze bude pisat o potravinarstve. Toto mal byt desat riadkovy komentar; to by bolo tak akurat.

27.10.2017 | muchomuurka

Súhlasím s Vami. Hon na normy a EÚ začal. Normy sa musia aj presadzovať, každý obchodník bude skúšať čo mu prejde, pokiaľ mu to regulátor cez avízo spotrebiteľa nezatrhne. Na východnom trhu EÚ si zvykli, že zákazník je citlivý akurát na cenu a za prípadnej nespokojnosti to aj tak ďalej nerieši, čiže výrobcov nič netlačí. Stále ma rozčarujú tie krivé uhorky - na ne predsa tlačia koncoví predajcovia, aby mali krásne regály a podprahovo podsúvajú zákazníkom idey, že len dokonalý tvar=kvalita, ktorí to hlcú i s navijakom. Aký dopyt, taká ponuka.

28.10.2017 | LPB

+

27.10.2017 | -Moss-

Mrhanie textom. Par faktov, ktore uz davno pred Vami boli objasnene a Vy ste to zabalili do nabubrelej vaty a este to aj predate ako premiovy obsah.

27.10.2017 | martin33

Desive to este len bude, ked sa to bude zavadzat v EU a ludia to budu prijimat ako pozitivum - pod zamienkou boja proti terorizmu, danovym unikom, ...

27.10.2017 | martin33

Sorry, reakcia k inemu clanku

06.03.2018 | igor55

Ja mám s výživovými doplnkami iba dobré skúsenosti. Keďže som športovec tak si dosť vyberám, čo je pre mňa najlepšie a najvhodnejšie. Najlepšiu skúsenosť mám s produktom od vianutra Sport complex. Užívam ho už pár mesiacov a doteraz som maximálne spokojný https://www.vianutr...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.