Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jozef Klein o kúpe CEIT: Chceme niečo, čo nedrajvujú zákazníci a netlačí čas

28.11.2017 | Jozef Andacký

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

29.11.2017 | HromBlesk

Ono ten kšef CEIT v časti...nie vždy... funguje nasledovne. Prídeš na SARIO že chceš štátnu pomoc a oni že super fajn jasna ...a by the way otázka či nepotrebuješ pre firmu analýzy,poradenstvo, priemysel 4.0 atd atd a padne meno CEIT. A tu je kontakt. A ty ideš zo SARIA a hneď zabudneš čo bolo CEIT...... a na tretí deň Ti zavolá ktosi zo SARIO či si už kontaktoval to CEIT najlepšie MAgvasiho..lebo on je aj pordca Fica...a ty povieš že nie...a beh udalostí sa spomalí... A začneš sa zamýšľať ako to ozaj funguje. Referencia CEIT VW Analýza materiálové toky a povieš si to robilo CEIT a prečo?, ved VW ma iné možnosti v priemysel 4,0..no a domyslíš si svoje. Tak prajem CEIT aby sa mu darilo a našlo svoje miesto.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.