Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Existujú aj lepšie riešenia ako iluzórne rýchlostné cesty

04.12.2017 | Katarína Ragáčová

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

30.11.2017 | Pavol Čižmárik

No, bingo. Objavili sme koleso.

Napriek zopár fatálnym chybám v ére, keď pán Kovalčík šéfoval stratégii na mindop za Figeľa, sa mi zdá, že by z neho mohol byť solídny minister dopravy vo vlade, kde vystavba dialnic nebude len kódove označenie pre zlodejinu storočia. A ministerstvo či NDS nebude predĺženou rukou stavbárov, ktorí sa osvedčili, že sa vedia podeliť vlastnou hlavou.

04.12.2017 | Brano L.

Len problém je, že "Systém" (v ruštine "Sysťema") vypľuje každého, kto sa neprispôsobí systému. Viď vláda I.Radičovej.

04.12.2017 | Sorry jako!!!

Nechápem prečo sa tejto problematike venuje niekto, kto sa len odvoláva na názory (často neúplne a nekomplexné) iných, má o problematike málo znalostí a hovorí si analytik.
Problémom dopravy je politika! Ako tá vysoká, kde prevažuje hlavný cieľ (zlodejina), tak aj tá lokálna, kde prevažuje neschopnosť a hlúposť.

05.12.2017 | demo50

... a v rámci možností tiež zlodejina.

04.12.2017 | Život

zaujímavé, odkiaľ tento pán pochádza, že sa tak "odborne" vyjadruje o sociálnych a ekonomických problémoch a potrebách juhu Slovenska v zmysle infraštruktúry...

02.01.2018 | Laborec

Diaľnice už netreba, v okolí Bratislavy a Trnavy ich mate po 2-3. Na Východe netreba nič, nie...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.