Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Slovensku je na predaj každý šiesty hotel či penzión

06.12.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

05.12.2017 | HromBlesk

Takých chytrákov ako Holeš je dosť. LAcno kúpiť draho predať. Stolár a predajca auta snívali sen o hotelierstve v tatrách, lebo mali pocit že vedia všetko, kedže sa chodia lyžovať do Alp. Výsledok je dnes vidno.. nefukčný hotel, navštíviš ho iba rak a stačí. Budova zaťažená dlhom a blížiaca sa dražbe a on sa ide ešte tváriť že si má z čoho vyberať.

05.12.2017 | bozsky

Co sa tyka polohy, ma Panorama uplne skvelu. Nanestastie ho zrekonstruovali najlacnejsie, ako sa dalo, od nabytku az po zabudovane systemy napr. splachovanie toaliet. Minuly rok sme hotel navstivili a nakoniec som musel splachovanie opravovat sam, lebo udrzbar bol uz doma a maser (zalozny udrzbar) neprisiel.

05.12.2017 | Emasculate

5 z kazdych siestich hotelov na slovensku niesu na predaj !

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.