Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Opuštěná společnost: Prečo politikom nezáleží na osude krajiny

03.12.2017 | Ján Záborský

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

03.12.2017 | @@@

ludia si vždy myslia že ak sa nam iny nazor nepači automaticky to musi byť idiot a ten čo piše a hovori tak ako chceme my tak je pre nas inteligent a preto si ludia naivne myslia že inteligentnym ludom ide o dobro celej spoločnosti pričom inteligentnemu človeku ide presne o to iste ako priemernemu človeku čiže len o sebectvo a chamtivosť ved na tom stoji cely kapitalizmus

04.12.2017 | chr

....len by som upravil poslednú 3@ vetu


......o to iste ako priemernemu človeku čiže len o sebectvo a chamtivosť ved na tom stoja všetky doteraz zavedené spoločenské a socialne systémy v historii ľudstva.

Pozerám sa na to ako na celkové účinkovanie ľudstva na tejto planéte , počas celej ľudskej éry.

04.12.2017 | LPB

Velikán Havel. Amen.
Akékoľvek múdrosti ktosi vygrcne, dôležitejšie sú jeho činy.

11.12.2017 | muchomuurka

25 rokov nie je v budovaní demokracie ani ľudskom živote veľa, to sa nestihla ani vymeniť generácia. Starého psa vyhýčkaného socializmom novým kúskom nenaučíš a kým dorastie batoľa na človeka schopného myslieť či objektívne vyhodnocovať skutočnosť, to vyžaduje aspoň takých 30 rokov.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.