Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Račianska: dopravná tepna alebo mestský bulvár?

05.12.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

06.12.2017 | EuroSMS

Clovek ma rad klasicke sci-fi, ale teda o ktorom storoci hovorime?
Developer opravi 30 m cesty okolo vstupu do svojho arealu, zvysok zostava pre terenne vozy.
Povedzme Filialku nedovoli nikto revitalizovat -ani mikro ani mega. Znizenim kvality byvania by klesli ceny okolitych (novych) bytov. Na znovupostavenie Racianskej (nespominajme revitalizaciu, hovorme pravdu) treba taku investiciu, ktora sa da rozdat pritakavacom, vyclenit na vystavbu sotva.
Existuje studia, kolko svojho zivota, pracovneho casu spotrebovali ludia cakanim v zapche na Racianskej, kolko fosilnych paliv zbytocne spotrebovali, kolko zaplatili poistovne za priame nasledky nehod a nepriamo za choroby zo znecisteneho prostredia, poskodene a opotrebovane vozy?

10.12.2017 | Život

To kto už vymyslel takú somarinu zničiť vinohrady ešte aj medzi Novými Krasňanmi a Slancom nad Peknou cestou? Veď to je ideálny priestor na oddych - parádny okruh na behanie, bicykle, prechádzky, sánkovanie... Kto tu už zas blbne?

10.12.2017 | Život

Keby radšej Slancu zabezpečili normálne športovisko a mestskú škôlku, však pán neúspešný kandidát na guvernéra Bratislavskej gubernie p. Kusý?

11.12.2017 | volim teda som

precolen mi tie novopostavene baraky na zaciatku racianskej pripominaju kasarne? hmm?

17.01.2018 | DarkSkullBlack

Uz je to niekolko desatroci co som bol na vojne. Bol som sa tam pozriet, tie kasarne stale vyzeraju lepsie ako tie bytove domy, ktore vyzeraju ako velke trafo stanice!

23.01.2018 | stassel

Paráda, pekný článok zhŕňajúci aktuáne témy, problémy a výzvy týkajúce sa Račianskej a okolia. Ako novoprisťahovaný obyvateľ veľmi doceňujem.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.