Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pozrite si TOP 10 nových investícií na Slovensku

06.12.2017 | Ivan Haluza

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

06.12.2017 | Mel_Gibson

Verím tomu, že aj spoločnosť na spracovanie plastového odpadu pristane na východe, tak ako väčšina z TOP 10 nových investícií na Slovensku... STRED Slovenska opäť BEZ top investície (čo o spracovaní plastového odpadu sa dá ťažko čo i len uvažovať ako o niečom hodnotnom, skôr tam cítiť negatívny dopad na životné prostredie, keďže zahraničný subjekt nepotrebuje ani jeden stimul).

06.12.2017 | Pip-boy

Neboj, skôr či neskôr si uvedomia, že na západe a čoskoro aj na východe sa veľmi ťažko hľadajú zamestnanci. A prídu do Stredu.

06.12.2017 | Peter Kremský

V článku o KOngsberg tam máte textík o Leoni

06.12.2017 | Mel_Gibson

Stačí si pozrieť mapku a zistíte, že Vráble sú do 25 km od Nitry aj s nórskou skupinou Kongsberg....čiže čistý západ :-)

https://www.google....:

06.12.2017 | Truhlik999

moj postreh k cinskej automobilke.

Ziadna velka investicia sa nerealizuje prostrednictvom nejakeho lokalneho predajcu. Nerobil to VW, PSA, ani Kia.

Pri ziadnej velkej investicii nema lokalny clovek autorizaciu na vypustanie udajov pre media, vseobecne investori komunikuju pred rozhodnutim minimalne.

Budovat fabriku na vyrobu 35000 aut je ekonomicky nezmysel - toboz, ak maju byt lacne. To si nezarobi ani na amortizaciu.

Cinania su podla mojich skusenosti extremne nespolahlivi partneri.


Preto sudim, ze cinska investicia je FAKE


Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.