Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rok 2018: Ekonomika môže naraziť na strop
, budú sa sadiť problémy

29.12.2017 | Michal Lehuta

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

30.12.2017 | LPB

"nie všetci ich tak budú vnímať" Svätá pravda, no nielen vnímať. Prešiel som z DSL na Fiber s deklarovanou 6x vyššou rýchlosťou a inet mám pomalší. Ale nepochybujem o tom, že majitelia operátora sa budú mať stále lepšie a lepšie.

02.01.2018 | Bjorni

RE:zamestnaných bude znovu rekordný počet Slovákov a Sloveniek, čo posilňuje celkové míňanie a spotrebu domácností.

Nie celkom. Z coho ma minat pracujuca chudoba? Jaguar sice zvysi HDP, ale primy pre zamestnancov a u dodavatelov ostanu nizke.
zdroj( https://www.webnovi... )


momentalne sa rastie cisto na dlh. Ci uz pri domacnostiach, alebo spolocensky.
(neriesia sa dlhodobe problemy, vzdelanie obyvatelstva, zmena od montaznej krajiny k vyvojovej, katastrofalna demografia)
Poviete si, dovezemie ludi. Nuz, len tym si vytvarate nove problemy v spolocnosti, staci sa pozriet na zapad.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.