Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jozef Kabaň má pomôcť BMW zvládnuť ťažké časy

16.02.2017 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.02.2017 | LPB

Obávam sa, že dizajnéri s tou cenou a dojazdom EV veľmi nepomôžu.

16.02.2017 | Marek111

dik, este ze si im to vysvetlil. skoro spravili nepremysleny krok.

16.02.2017 | LPB

Premyslené to určite majú. Len neviem, či je to v článku dobre zreprodukované.
Ak vieš, daj. Ako...? Nemyslím kozmeticky.

17.02.2017 | HromBlesk

Lenže 60% kúp auta je emocionálnych .páči sa mi nepáči sami...až potom skúmajú najmä chlapi motor, zrýchlenie, dojazd.: pre 60% domáceho použitie stačí dnešné elektroauto v pohode. Ako druhé auto v rodine..na behanie po meste pre paničku úplne postačuje. Zatiaľ to nieje auto služobné, či na väčšie vzdialenosti. Ale aj to príde.

17.02.2017 | LPB

Áno, ale keď si odmyslíme tých, čo sú schopní vziať si americkú hypotéku kvôli autu, zlodejov, ekofanatikov... a štátne dotácie,, zostáva cena. Bez nových technológií/materiálov sa môže dizajnér aj pokakať. Jeho vplyv odhadujem na jednotky percent.

20.02.2017 | hulo11

Ale tu píšu o BMW, nie o Škodovke. Cieľová skupina neobracia každé €uro a neparkuje pred panelákom. Nerieši hodnotu za peniaze, ale pocit-imidž-dizajn.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.