Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zapichnú kolík a zaberú si zem. Európske agrodotácie sú eldorádo mafie

16.03.2018 | Eva Mihočková

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

16.03.2018 | skorodochodca

takže ... na vine nie je fico, počiatek, kalinák ... matečná .... ale agrodotácie .....
čo z toho politici majú? v celej európe? .... vytvorili podhubie zločinu ... ktorí platia všetci ... aj s dôsledkami ... políciou, súdmi... väzeniami ....
hlavne, že všetci majú prácu ... aj pohrebné služby, aj farári ...

16.03.2018 | Tsugaru

Mafianske parazitovanie nielen na polnohospodarskej politike je podstatou existencie Meciarom zalozenej Slovenskej republiky.
Nieco take ako talianske anti-mafia-certifikaty na Slovensku nie je mozne ani teoreticky.

17.03.2018 | fúha, no toto !

Skorodôchodca, máte to na hlavu postavené. Agrodotácie by mohli byť OK, keby nebolo vami spomenutých politikov - priateľov mafie a keby bol správne nastavený protimafiánsky právny systém !!!

17.03.2018 | martin33

To vyzaduje jeden prvok sci-fi.....neskorumpovatelny statny uradnik.

17.03.2018 | muchomuurka

Nemusí byť neskorumpovateľný, len by malo byť preň nevýhodnejšie nechať sa korumpovať ako opak. Väčšina "dobrých ľudí" si podľa rôznych výskumov rada uleje bokom, keď je na to príležitosť.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.