Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hamburger zo skúmavky? Vyrobiť umelé mäso vieme, doladiť treba chuť a cenu

18.03.2018 | Marián Biel

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

19.03.2018 | Morris

Chov zvierat zatazuje zivotne prostredie, to sa nechcem priet.

Ale tie percenta, o kolko sa umelym chovanim znizuje ekologicka zataz - je z toho odpocitane kolko energie potrebuje maso zo skumavky? Nech to nie je ako s elektroautami, kde do nas tlacia nulove emisie - ako keby ta elektrina prisla z vesmiru.

19.03.2018 | DLCS

Ďakujeme za záslužnú činnosť, ktorú konáte. Tešíme sa, že už čoskoro NIKTO nebude musieť zomrieť preto, aby INÝ mohol žiť. Všetka česť Vám všetkým, ktorí sa na výrobe takéhoto mäsa podieľate. Budem prvá, ktorá si ho kúpi. Viem, že je bezpečné.

19.03.2018 | Sorry jako!!!

ďakujem tiež. teraz už viem, že technológie vymývania mozgov fungujú dokonale....dobrú chuť.

20.12.2018 | Ján Alexy

veru, Soros vynalozil milardy na to, aby ludi presvedcil ze zabijat zvierata "ako" na pase a nemat s nimi ZIADEN sucit nieje spravne.. Tá technologia vymyvania mozgu by bola na Vas asi neaplikovatelna.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.