Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf Kauflandu: Plat nie je žiadna motivácia, rýchlo si naň zvyknete

17.03.2018 | Marek Legéň

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

18.03.2018 | MLMB

Ohladne tej motivácie navrhujem, aby sa pán Pauls vzdal svojho platu vrátane odmien v prospech pracovníkov na pokladniach, skladníkov......a zastával takzvaný čestný úrad. Veď všetci vieme (aj bez brainwaschingu), že dávanie spôsobje večšiu radosť ako prijímanie. To by potom bola motivácia, alebo....?

18.03.2018 | mánička

alebo by rýchlo zmenil názor - teda len čo sa týka jeho platu....

Zaujímalo by ma, koľko politikov by zastávalo bezplatný čestný úrad - napríklad teraz v novozostavenej vláde...

18.03.2018 | LPB

+
...a na tú nulu na výplatnej páske by si rýchlo zvykol:-)
U nás pred časom "inovovali" parkovisko... architekta, čo navrhol "vylepšené" státia pre vozíky by som zavesil...
Lidl a Kaufland sú stále podobnejšie.

18.03.2018 | citatelTrendu

Presne, pánovi riadteľovi dať minimálku, veď si zvykne:-) Takýto hlupáci sú vo vedení nadnárodných firiem? Hnus.

PS: K tým parkoviskám. Súhlasím. Len magor dá v dnešnej dobe zaasfaltovať celé parkovisko, kde v lete cítite silné asfaltové výpary (Patrónka, Bratislava). Firmy sa prezentujú aké sú ekologické, ale investovať do dlažby, vysadiť pár stromov, to nie. Len kecy a spiatočnícke činy.

18.03.2018 | gejza77

základný rozdiel medzi Kauflandom a Lidlom ?

.... ten prvý má akciový tovar aj v obchode, ten druhý len v letáku ..... nevraviac o spôsobe komunikácie so zákazníkom ... ten prvý uzná chybu, snaží sa odpovedať aj na nepríjemné otázky, ten druhý vyvalí kopec fráz a odpovede sa človek nikdy nedočká

19.03.2018 | noblesa

co to melies?

19.03.2018 | SAV_zamestnanec

....urcite zamestantci na predajni maju iny nazor.Tam tie peniaze by uvitali!
A radsej nech Kaufland riaditel sa pozrie na tie vyasfaltovane parkoviska bez stipky zelene a kludu, vsade len same rozsiahle plochy pre auta..Nehovoriac o tom novom koncepte rozmiestenia regalov, ja som bol v takomto "vynovenom"Kaulfande od zaciatku zmeteny.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.