Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Smere cítia, že je veľmi zle. Ale sociálne balíčky nie sú hlavný dôvod na kritiku

11.04.2018 | Filip Obradovič

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

11.04.2018 | lepardu

My sprostí Slováci im to zaplatíme...

11.04.2018 | cenobit

Nie sme všetci sprostí (ale zaplatíme aj tak), len sme bezmocní voči ZLU, pretože je tu hrozná nesymetria - zloduchovia nemajú zábrany páchať násilie na slušných ľuďoch, avšak slušní ľudia majú zábrany páchať násilie dokonca aj na zloduchoch.

11.04.2018 | c3b2a1

slovac je sprosta hlavne preto, ze si donemoty voli tych najvacsich chrapunov aki su v ponuke. vide hajzel meciar a potom deb1lny potkan fico...

11.04.2018 | OliWer1

Politici sú odrazom nás všetkých, aj keď to neplatí úplne absolútne, pretože tí, ktorí vládnu, nepredstavujú nikdy väčšinu (iba parlamentnú väčšinu).

11.04.2018 | PeterKN

Keď je tento výrok pravdivý,tak aj c3b2a1 má pravdu...
:-)

11.04.2018 | PeterKN

Pre OliWer1

11.04.2018 | jannys

Štát v nefunkčnom štáte... Po týchto všetkých dlhoročných špinavostiach, ktoré vyplávali v Banánovej republike za posledný mesiac na povrch a ktoré ešte bude vyplavovať je dúfam všetkým jasné, že načo sa Pobirmovaný súdruh komunista rval na Ustavny sud...


12.04.2018 | Harek

Sociálne balíčky v súčasnej situácii len potvrdzujú ideovú krízu v SMERe. Tí ľudia už tak uverili vlastným bludom o absencii alternatívy, že tieto návrhy vyznievajú ako posmrtné reflexívne sťahy svalov... to už nieje ani Pavlov reflex. SMER je mŕtvy len ten obal zostal - pokúšajúc sa naplniť heslo "sociálna" a "demokracia". Na rozdávaní "odmien" pri odchode nie je nič sociálne ako nie je nič sociálne na riešení systémových zmien v školstve čisto len zvýšením platov. A demokracia, tá bola nahradená kultom moci, zisku a osobných vzťahov. Nemyslím, že dnes v SMERe cítia, že je zle - tí čo to cítili už loď opustili. Mŕtvola už necíti, len sa rozkladá.

12.04.2018 | demo50

+

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.