Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najväčší slovenskí rajčinári tiahnu na Maďarsko

15.04.2018 | Ivan Haluza

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.04.2018 | svk

Preco sa neorientuju na Polsko tam je 40 mil trh s exportom .
U nas nie je kapacita? radsej by som pestoval na sk a zamestnaval ludi a v H nechal len maly podiel a zvysok vyvazal z SK produkcie. Takto by nevedeli ci to je od nas alebo od nich.

16.04.2018 | lacusko

Pytas sa ci radis?

Moj tip - ak si pozries ich mena, zistis, ze v Madarsku nebudu mat komunikacnu barieru. Na rozdiel od Polska.. Ak si precitas clanok, zistis, ze vylucili Cesko, lebo ma menej slnecneho svitu a Polsko je na mape este vyssie. Ak si precitas clanok este pozornejsie, zistis, ze madari su lokalpatrioti a ked sa nasyti trh, zoberu lokalne paradajky.

16.04.2018 | nicco

Ked su lokalpatrioti, tak by na ich obaly pisali Made in Felvidek, ci ako sa to pise.

16.04.2018 | mánička

https://finstat.sk/4...

16.04.2018 | Vlasko

Tak Madarsko je tisice kilometrov daleko........

16.04.2018 | HromBlesk

Tak chalani optimalizuju zisk len take fukoty. Urcite budu namietať ako je tu zle, ako sa nedá podnikať, dane neplatia, a potom keci ze budu platiť ked budu všetci platiť, načo budu platiť ked to Fico rozflaka atd atd Ako výhovorku budeme mať ked Fico odíde...? Rajčiny valia aj pri nás v Kameničanoch ..su super..chodim tam rad na uplne čerstve. Sa divím že niekto ešte je tie španielska umelotiny...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.