Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najväčší slovenskí rajčinári tiahnu na Maďarsko

15.04.2018 | Ivan Haluza

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.04.2018 | svk

Preco sa neorientuju na Polsko tam je 40 mil trh s exportom .
U nas nie je kapacita? radsej by som pestoval na sk a zamestnaval ludi a v H nechal len maly podiel a zvysok vyvazal z SK produkcie. Takto by nevedeli ci to je od nas alebo od nich.

16.04.2018 | lacusko

Pytas sa ci radis?

Moj tip - ak si pozries ich mena, zistis, ze v Madarsku nebudu mat komunikacnu barieru. Na rozdiel od Polska.. Ak si precitas clanok, zistis, ze vylucili Cesko, lebo ma menej slnecneho svitu a Polsko je na mape este vyssie. Ak si precitas clanok este pozornejsie, zistis, ze madari su lokalpatrioti a ked sa nasyti trh, zoberu lokalne paradajky.

16.04.2018 | nicco

Ked su lokalpatrioti, tak by na ich obaly pisali Made in Felvidek, ci ako sa to pise.

16.04.2018 | mánička

https://finstat.sk/4...

16.04.2018 | Vlasko

Tak Madarsko je tisice kilometrov daleko........

16.04.2018 | HromBlesk

Tak chalani optimalizuju zisk len take fukoty. Urcite budu namietať ako je tu zle, ako sa nedá podnikať, dane neplatia, a potom keci ze budu platiť ked budu všetci platiť, načo budu platiť ked to Fico rozflaka atd atd Ako výhovorku budeme mať ked Fico odíde...? Rajčiny valia aj pri nás v Kameničanoch ..su super..chodim tam rad na uplne čerstve. Sa divím že niekto ešte je tie španielska umelotiny...

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.