Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Každý deň nový škandál: Tri kauzy posledných dní, ktoré nesmú zaniknúť

19.04.2018 | Marián Leško

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

19.04.2018 | olivertwist

veď organizovaná koaličná ZLOČINECKÁ SKUPINA je tu NA TO aby KRADLA, PODVÁDZALA a klamala = každý deň !

19.04.2018 | kaarol

Njn, gulomet je tiez dobry sluha ale zly pan...

20.04.2018 | LPB

Súdruhovia si o krvavý puč evidentne koledujú. Žiadne Nežnosti, či Slušnosť. Budú strunu napínať...

19.04.2018 | tat@atat.at

Hm, co vsetko si ludia precitaju, ale uveria Blahovi ...
A pojdu volit Smer.
Dnes sa stretaju Bugar, Danko, Pelegriny, akoze vy ste nas neinformovali ... Neboja sa ti ludia, ze im pride z namestia niekto zaklopat na dvere? Ze dobry den, ako vysoko byvate, co by ste povedali na kratky let z okna? Je libo defenestraciu? Nie? Ale hybaj!

20.04.2018 | olivertwist

možno je načase ...

20.04.2018 | otakarpolák

Hm , zaujímavé , ale prečo si nevšímate účtovníctvo firiem Igora Matoviča, to vám oči nekole.

20.04.2018 | demo50

Ak poskytne informácie o nedostatkoch v Matovičovom účtovníctve niekto iný, ako predstavitelia a posluhovači mafiánskej organizácie SMER SD, tak si to budú všímať všetci. Aj tak si myslím, že porovnávať masívne rozkrádanie štátu, ovládnutie polície, prokuratúry, súdov, daňových orgánov, vraždu novinára, atď. s nedostakami (kohokoľvek) v účtovníctve je choré.

20.04.2018 | LPB

+

20.04.2018 | cenobit

Ale kole... A na Matovičovom mieste by mi "to, čo sa deje s jeho daňami," klalo oči ešte oveľa viac. On totiž tomuto "štátnemu smero-paškvilu" odviedol stámilióny, ktoré si ONI drzo privlastňujú všakovakou zločineckou činnosťou, prípadne si za ne kupujú svojich prihlúplych voličov. Obdivujem ho, že si neváľa gule v luxusnej haciende dakde na Bahamách, ale bojuje za to, aby Slovensko bolo čestný a spravodlivý štát. A bojuje s nasadením života, lebo, ako vidíme, ONI sa neštítia ničoho...

24.04.2018 | sandor52

To ma tiež mrzi,ale chcel by som vydieť účtovníctvo tých dvoch mudrcov "roba a strapatého"?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.