Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keby Kaliňák o únose vedel, nesprával by sa inak

10.05.2018 | Marián Leško

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

10.05.2018 | Bez_servítky

Super článok.
Pravdepodobne žiadny komplic alebo totálne "najlepší diletant" by naozaj nekonal inak ... Idú z toho až zimomriavky.

Zostáva však dúfať, že ak sa aj vďaka "záhadnej skartácii" zmlúv nepodarí "zachrániť" milióny eúr zo Špirkom odhalenej schémy a verejnosti oznámenej na "záhradnej párty" vyfakturovanej debaklistom (0:61) zatiaľ iba "zálohovou faktúrou" vo výške 3.000,- €, tak možno práve tento bezprecedentný akt cudzokrajnej tajnej služby môže byť tým "povestným daňovým podvodom vrajmafiána Al Caponeho".

Viera a nádej umiera posledná ...., ale ten čas očisty za nezadržateľne blíži.

11.05.2018 | olivertwist

ten balkánsky podvodník a zlodej by už v právnom štáte dávno sedel - kým nebol v politike bol chudobný ako kostolná myš - po desiatich rokoch "miništrovania" je z neho multimilionár - ako asi tie milóny zarobil ???

11.05.2018 | Roman Kanala

https://blog.etrend....

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.