Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf firmy z nákupu transportérov: U nás nie sme na takúto diskusiu zvyknutí

29.05.2018 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

29.05.2018 | Emasculate

Fin by vo finsku vzivote nikoho nepodlatil, ale ked Fin podnika v zaostalej zkorumpovanej gubernii, hra lokalnu hru podla lokalnych pravidiel pretoze prachy su prachy a ked neuplati on, v rade za nim stoja dalsi.

Najtragickejsie na celej veci je, ze ci ma tato gubernia jeden alebo dvesto nejakych tankov alebo transporterov, nic to nemeni na veci ze ked tu raz Rus dupne nohou na hranici, prva a jedina vec co sa z transportera vystreli budu praporcikove biele slipy na palici, na znak bezpodmienecnej kapitulacie. Snad si niekto nemysli, ze ten demoralizovany, nefunkcny, komplet vykuchany a rozkradnuty mikymaus cirkus je schopny akehokolvek koordinovaneho odporu voci komukolvek.

30.05.2018 | Morris

nesuhlasim s druhym odstavcom.
Obrana musi byt, aj ked ty mas pocit, ze je to nezmysel.

30.05.2018 | Život

chudáčisko, dostal riadne zabrať tými otázkami, ťažko sa točil...

30.05.2018 | mba

Dear Mr. Isotalo,

go home to corrupt Finland and do not use our taxes for your dirty business! In Finland you would not do it otherwise the next day you would have problems.

30.05.2018 | Emasculate

^
|
Speak like a pro in just two weeks with this new app

30.05.2018 | HromBlesk

TO čo točí, máme právo sa na to pýtať a kauzy iných krajinách hovoria niečo iné. Nech jasne odpovie kto ho na Slovensku zastupuje, kolko bude platiť slovenskému zástupcovi peňazí. a čo za ne bude slov zástupca platiť.

30.05.2018 | chr

.... sa mi pačila odpoveď , že dodavateľov zo slovenska bude lustrovať Konštrukta. To sa len vyhováral . Úplatkarske akcie tejto firmy su vo všeobecnosti známe z tlače . Myslím , že proto si ich zlodejská strana aj vybrala. Aby sa mohli nabaliť . Už, len to ako sa vyhýbavo točí na položené otázky , ako nekonkrétne odpovedá je znak , že miera čiernych peňazí asi nebude malá....

30.05.2018 | dus61

no veď ide "len" o peniaze.

31.05.2018 | chr

... tak tak , peniaze sú až na prvom mieste ......

04.06.2018 | Mellthas

Mne sa ten nakup vobec nezda podozrivy a Finsko je podla mna visostne doveryhodna krajina. Keby to bolo v spolupraci s firmou niekde zo Zimbabwe, alebo Cecenska, bol by som na pozore a mal by som otazky. Ale nedoverovat Finsku je ako nedoverovat sam sebe. Finsko je lidrom v poctivosti a cestnosti a firmy u nich posobiace sa len tazko mozu z tohoto precedensu vymanit (uz len pre prisne Finske kontrolne prvky a paky).
A aj kvalita transporterov sa mi pozdava.
Maju plavat, lebo od kedy si Slovensko pamata, mavame zaplavy a muzea po dedinach su plne ciernobielych fotiek, kde odrezanych obyvatelov odvazaju nie hasici, ale vojaci na obojzivelnych trasnporteroch. Ak si niekto mysli ze Slovensko nepotrebuje plavajuce transportery, tak v pripade prvej potopy, pri ktorej zomrie co i len jedna babicka, pre nedostatok obojzivelnej techniky, si dufam sam streli gulku do hlavy a v liste na rozlucenie dovoli aby sme ho za vnutornosti zavesli na Slavine.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.