Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mazda CX5 Skyactiv: Na podozrivom štvorvalci niečo je

09.06.2018 | Jozef Prosnan

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

11.06.2018 | Hatatitla

Pekný článok, až na to, že výkon tohto motora je 143 kW teda 194 koní, nie 194 kW. Z toho vyplýva, že porovnanie s 250 a 280 koňovými turbomotormi je scestné a 1/4 článku je teda úplne mimo.

12.06.2018 | Roman Kanala

Mazdu žerie hrdza

https://auto.pravda...

13.06.2018 | Hatatitla

:) staci najst presolenu staru 10 rocnu mazdu a clanok je na svete :D

avsak bez debaty, antikorozna ochrana u Mazd spred 10 rokov nie je taka dobra ako u inych automobiliek. Ale urcite sa daju najst podobne stare a hrdzave podovzky aj napr. aj u europskych koraboch.

ved uz je rozdiel medzi 2 rovnakymi autami, ak jedno jazdi v zime u nas dolu na juhu a druhe napr. na Orave (kamienky, sol, viac snehu co sa lepi na podbehy a podvozok) ...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.