Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéfka Saturu: Vzala som si dva mesiace voľna, aby som pochopila, ako chcem žiť

16.06.2018 | Jarmila Horváthová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

16.06.2018 | milan_k

ked Ti zivotnu cedtu neukazu rodicia tak si v zivote casto strsteny, ako aj tsto pani. Este ze to na dovci pochopila. Blahozelam.

18.06.2018 | -Moss-

Dcera smerackeho papalasa Munka je podnikatelkou roka? Samozrejme tvrdo pracovala. Tak nabuduce prosim napiste takyto krasny nunu medailonik aj o uspesnych junior podnikateloch rodiny Rezes, Poor, Brhel, Siroky. Potrebujeme nejake vzory o tom ako uspesne podnikat. Ako na sebe tvrdo pracovat, zacinat od nuly a podobne ehm :)

18.06.2018 | qwer

presne ako pises,
toto tu budeme mat za chvilu, druha generacia privatizerov a oligarchov sa bude uz brat ako seriozni a uspesni podnikatelia ?

to kde zarobil otec p. Fedorovej - Dusan Munko st. na to sa postupne zabudne, len jeden priklad:
https://domov.sme.s...

To ze medailoniky a success stories takychto podnikatelov tu bude davat Trend stale castejsie tiez nie je nic vynimocne ked viete kto je vlastnikom Trendu.


20.06.2018 | salamunovi bratia

To, kto jej otec alebo manžel, jej veľa veci uľahčilo, ale miesto toho aby bola "dcéra z povolania", tvrdo pracuje a v rozsahu ako ju poznám, myslím, že taký titul si zaslúži. Určite reálnejší príklad ako minule tie IT podnikateľky.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.