Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V čom lieta(l) Kaliňák. Novinárom pred rokmi ušla dôležitá informácia

19.06.2018 | Ján Kováč

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

15.06.2018 | Roman Kanala

Kali je JUDr. Justičný darebák. Štúdium práva mu slúžilo k tomu, aby porušoval zákon čo najmenej a dosiahol svoje ciele aj tak. Ak sa to nedalo bez porušenia zákona, tak potom aby bol pokiaľ možno nepostihnuteľný. Niet nebezpečnejšej veci, ako inteligentný darebák.

Kali2-Saková lietala v tendroch tiež. Tiež má doktorák.

19.06.2018 | gejza77

chýba trest smrti za ekonomickú kriminalitu a korupciu

19.06.2018 | Don Quijote

Za šesť rokov vlády sa SMER dostal do mentálneho stavu, ako kedysi HZDS na čele s Mečiarom. Pre budúcnosť Slovenska a jeho občanov sa stáva odstránenie Fica a jeho garnitúry existenčnou záležitosťou, ako v prípade Mečiara, pred 20 rokmi.

20.06.2018 | Vyktorka

Vystihli ste daný stav.

16.02.2019 | Vyktorka

Kamarát Don, tých vyženie iba ulica - zabetónovaní.

20.06.2018 | lepardu

Hádam si nemyslíte, že náš najkrajší exminister je zlodej? To len zháňal peniaze vlastnou hlavou podľa schémy svojho vydareného exšéfa.

20.06.2018 | JBNT

Tento čert stratil dávno pevnú zem pod nohami. Správa presne tak isto ako Ficczio a týto dvaja, teda traja (+Poočiatek) čistý mafiáni. Takže mafia nás vydiera mafia nám robí zákony mafia nás okráda mafia a mafii = SMER sa nikdy nič nestane

20.06.2018 | Andrej_sk

a to sa mu vsetci, jemu aj ficovi, skladame na ochranku. min do septembra. preco? coho sa boja? ak aj ini poslanci budu chciet ochranku, tak vsetko cvakame???

20.06.2018 | OliWer1

Čoho sa boja? Tí dvaja majú dobrý dôvod báť sa každého. Vôbec nie je jasné, či všetci Slováci sú holubičie povahy a či sa už nenájde niekto, komu rupnú nervy, pretože sa nemôže dovolať v štáte spravodlivosti. Taktiež majú Robovia stiahnuté zadky z tých, s ktorými obchodujú - ak tí dali odpraviť Kuciaka, ktorý len tak trochu kopol do osieho hniezda, čo asi takí ľudia spravia s komplicmi, o ktorých lojalite (možno) prestali byť presvedčení?

21.06.2018 | Andrej_sk

To bola recnicka otazka.

21.06.2018 | A.Č.

Veď občania politikom dávajú hlasy a aj preferenčné vo voľbách,... aj po kauzách majú vysoké preferencie a budú občanmi zvolení aj ďalej v budúcich voľbách...https://www.aktuality.sk/clanok/585845­/prieskum-smer-sa-drzi-na-nizkych-cislach-preferen­cie-klesaju-dalsim/

27.06.2018 | lukic

ale ved ked 20-30% obyvatelov je zavislych na rabovani, tak niet divu, ze preferencie su taketo..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.