Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako vyzerá smart kamera pre masy

08.07.2018, 09:57 | Marián Biel | © 2018 News and Media Holding

Problém domácich bezpečnostných smart kamier nie je ani tak v kvalite obrazu, ale v ich spoľahlivosti a praktickosti.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Práve v tom nás Logitech Circle 2 potešil. Jednoducho fungoval. Nie je to, samozrejme, jediný produkt tohto druhu na trhu. Jeho výhodou aj nevýhodou je, že na pulty slovenských obchodov prišiel s niekoľkomesačným meškaním. Na druhej strane sa už dá zohnať za omnoho lákavejšiu cenu. Ako vyzerali dva týždne s druhou generáciou kamier Circle od Logitechu?

Ako už názov prezrádza, kamera má kruhový dizajn a celkovo by sa dala označiť za dizajnovo podarenú. Oproti prvej generácie, ktorá bola doslova malá guľka, je tá druhá skôr akýsi kužeľ. Respektíve zrezaná guľa pri bezdrôtovej verzii. Jednou z hlavných noviniek totiž je, že Circle 2 je dostupný v dvoch verziách a ta druhá už je v tvare skosenej gule.

Zdroj: Logitech

Ide o bezdrôtovú kameru určenú hlavne do exteriéru s odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Nám sa podarilo otestovať klasickú drôtovú verziu, ktorá až na spomínaný mierne iný dizajn a formu napájania má totožné funkcie. Logitech pridal ešte dve zaujímavé formy umiestnenia tejto kamery.

Neprehliadnite

Celý deň zadarmo

Prvou je špeciálny 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy Android, iOS, Logitech, smart home

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.