Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéfka retailu v Slovnafte: Vysoká škola je minimum

15.07.2018 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

16.07.2018 | Andrej_sk

Uf, dalsi zbytocny klik.

16.07.2018 | SAV_zamestnanec

Presne tak, dalsia seda myska co si mysli, ze bez jej prace by to taka velka petrol firma "nedala"... nehovoriac, ze retail na Slovnaft pumpach je ubohost sama o sebe....

16.07.2018 | Emasculate

Trend je vdacny za kazdy zdvihnuty telefon a kazdy nevymazany email v korporatnej sfere. Preto teraz citas o nudnom sukromi, nezaujimavych zivotnych milnikoch a plytkych myslienkovych pochodoch nejakej office monkey.

Ked uz je rec o slovnaft retail - preco musim podpisovat bloky na slovnaft karte ked je zaroven potrebne zadat PIN? ....o to viac ze na par pumpach mi povedali ze podpis uz davno nieje potrebny. Preco 99 percent pump stale podpis pyta?

Bordel ktory si moze dovolit jedine mono/duopol. Ale inac super, gratulujem k uspechom.

16.07.2018 | IvanPe

Pumpam Slovnaft sa zdaleka vyhybam: drahe a zle sluzby.

16.07.2018 | SAV_zamestnanec

ani sa Vam necudujem, ani rebrand CS nedopadol dobre, Slovnaft zije hlavne z vidieka kde je jedinou CS siroko daleko, cize opat regionalny monopol robi cisla pre takychto menezerov variaci vodu v kybli.. Dufam ze dotycna pani znesie kritiku diskusie anonymneho internetu. Na namesti sme anonymni tiez!<bodka>

16.07.2018 | Emasculate

Ja ju nekritizujem. Nemam nic proti office monkies. Ja sam som office monkey, akurat si nenamyslam ze by cudzich ludi zaujimalo co rad varim a ako vyzera moja nedela.

Moja kritika je na trend lebo tento bezobsazny zahanbujuci balast je hlboko pod uroven celostatneho periodika o ekonomike.

20.08.2018 | Morris

no, je to asi jedina siet cerpaciek, kde maju naozaj dobru kavu.

Kava = namliet 7 gramov kavoveho zrna a prehnat cez to pod regulovanym tlakom 30ml vody.

16.07.2018 | salamoon

ach, tieto kinder-manažerske lokalno-vychodeur. pribehy, aj s ich moralnymi posolstvami ;)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.