Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Majú nekonečné možnosti. A to ich stresuje

08.08.2018 | Jozef Tvardzík

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

09.08.2018 | jafrantisek

Dufam ze sa tento pan zmenil, lebo podla tohto clanku nemal dobru povest. https://www.tyzden....

10.08.2018 | asdfasdf

Dost silno pochybujem. Pripomenulo.mi to clanok o charitativnej organizacii, kde pani srdcervuco rozpravala, ako zachranili deduskovi v Indii zivot. A ako vrchol humanity uviedla, ako bola deduska navstivit....aj s celou rozvetvenou rodinou.....no comment.....

13.08.2018 | Ema Oriňáková

Dobrý deň, v súvislosti s vyššie spomenutými komentármi by som sa rada podelila o svoju osobnú skúsenosť. V IPčku pracujem ako dobrovoľníčka , psychologička už 2 a pol roka a s pánom Madrom mám len pozitívne skúsenosti. Poznám ho ako človeka a odborníka, ktorý denne robí množstvo dobra a náročnej práce, ktorú možno často zvonku nie je vidieť, ale práve vďaka jeho každodennému nasadeniu je dnes IPčko organizáciou, ktorá pre mňa vždy bola a aj bude zárukou kvality a miestom, kde sa stretávajú ľudia s dobrým srdcom a úprimnou túžbou pomáhať. Svojim odborným a zároveň ľudským, priateľským prístupom smerom k nám, dobrovoľníkom, ma pán Madro vždy dokáže inšpirovať a motivovať k tomu, aby som sa neustále rozvíjala a dokázala pri mojej práci v IPčku dať našim klientom zo seba vždy to najlepšie. Som preto nesmierne vďačná, a hrdá na to, že môžem byť aj ja súčasťou projektu, vďaka ktorému sme doteraz pomohli už tisíckam mladých ľudí v ťažkých chvíľach. O to viac ma mrzí, že sa ešte aj dnes, keď boli už dávno podniknuté zmeny, aby došlo k náprave nezrovnalostí, objavujú informácie, ktoré sa snažia vrhať zlé svetlo na pána Madra a našu prácu v organizácii. Nakoľko viem, že veci sú reálne inak, ako sa to spomína v rok a pol starom článku z .týždňa. Prajem všetkým príjemný zvyšok dňa.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.