Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tajomstvo Kočnerovho biznisu: robil, čo iní nemohli

20.09.2018 | Xénia Makarová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

20.09.2018 | Brunteles

Zaujímavý záver...

20.09.2018 | Roman Kanala

Zločinec s možnosťou páchať trestnú činnosť beztrestne je kráľ. Môže všetko, nič sa mu nemôže stať, ak stíhanie nestopí kalícia, tak to urobí prokurátor. Môže sa vyhrážať vraždou a dostane pokutu za rušenie občianskeho spolunažívania 2000 korún, hoci za to je trestná sadzba. Môže sa viacnásobne pokúsiť o vraždu, zastrašovať, terorizovať svoje obeti, znovu beztrestne. Okresný prokurátor, mafiánsky kmotor v talári, všetko istí a zametá stopy.

https://blog.etrend...

Kedysi v predošlom socíku bola najlukratívnejšia činnosť colník. Teraz právnik. Keď kriminálne živly posielajú svoje ratolesti do školy, tak na právo, aby sa naučili, ako v tom chodiť. Ako páchať trestnú činnosť beztrestne. Praxovanie v komerčno-prokurátorskej kancelárii u manželky okresného prokurátora tiež pomáha. Robiť to, čo ostatní nesmú, lebo je to trestné, je obrovská konkurenčná výhoda.

https://blog.etrend...

20.09.2018 | dudy61

Na takých je dobrý čínsky trestný poriadok.Verejne , na národnom štadióne

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.