Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Agresívni kazašskí dravci idú po zákazkách. Nikto ich nechce, no vyhodiť sa nedajú

07.10.2018 | Ján Kováč

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

27.09.2018 | Cenek

Pan redaktor si mohol dat pracu a na osobu pana J.Miceka sa poinformovat aj v okruhu subdodavatelov a investorov.

27.09.2018 | Juraj_H

Klobúk dole pre pánom Mičekom, vynikajúca práca! Konečne niekto, kto vracia fair play ducha do tých našich skorumpovaných štátnych zákazok. Len tak ďalej!

08.10.2018 | Kuchcok

"Skepsa štátnych investorov je legitímna, lebo stavebná firma bez väčších lokálnych personálnych a technických kapacít prináša väčšie riziko, že dielo nebude hotové načas a v dohodnutej cene."

ktorá lokálna stavebná firma postavila niečo načas a za dohodnutú cenu?

08.10.2018 | šumný parobok

Skanska - ako jedna z mála a bez úplatkov.

09.10.2018 | salamunovi bratia

Trochu off-topic, nedalo mi nezareagovať poznámkou k toľko na Slovesnku adorovanej SKANSKA (mimochodom Skanska nie je lokálna firma), ktorej tiež nevychádzajú veci podľa predstáv, lebo jednoducho taký je biznis a stavbársky obzvlášť:

Following a strategic review started in the autumn, Skanska will aim to shrink its unprofitable businesses in Poland, the US, UK, and Czech Republic by focusing on its core construction activities. It said that its Nordic operations continued to perform well. Cutting 3,000 out of its 41,000 workforce is expected to save SKr1bn per year.


08.10.2018 | bluehen

Vraj nemaju kapacity. Chcem sa dozvediet tu konspiraciu preco by sa potom uchadzali o sutaze, ktore su dosledne naprojektovane a nastavene vyhodne pre stat.

09.10.2018 | Cenek

Poznas biznis model obcana Slavika a jeho Zdruzenia domovych samosprav? Nie? Tak len kratka exkurzia:

https://komentare.h...


Je skutocne mozne, ze to kazasi aj s bezobratovou srockou myslia uprimne. A mozno nemyslia. To vedia len oni a pan Micek.

Inak vysla kratka noticka na sme.sk, ze pri elektrickach v BA UVO zamietlo staznosti ci pripomienky, aj ked nepisali cie. Ale istu logiku by mohlo davat, ak by to bola prave tato particka priatelov, ktora to s nami vsetkymi mysli najlepsie.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.