Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vymakal Lidl, teraz si vyhŕňa rukávy v Terne

30.01.2018 | Marek Legéň

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

24.01.2018 | gejza77

s ohľadom na vlastnícke pozadie sa predajniam skupiny TERNO vyhýbam veľkým oblúkom a to isté odporúčam aj ostatným

25.01.2018 | demo50

tak sme dvaja, Ja a Ty...

31.01.2018 | Koba

pri počte dvaja to neostane ;-)
to že to ja a ty strčili do investičného fondu kvôli optimalizácii daní neznamená, že do toho nekecajú... pri týchto typoch podnikateľov je najhoršie, že sa zle vyspia a na druhý deň je všetko inak

31.01.2018 | HromBlesk

Nič viac ma nevie odradiť od článku ako osobné fotografie manažera v nejakej póze. Myslím že víťazom je mäsiar Fabuš aktuálne v konkurze a osobne nedostihnuteľný, pózujúci v červených gatiach pred polkami prasiat na titulke TRENDU. A tu sa črtá taktiež ambiciózny chlapík, aj keď klobúk dole, hovorí veľa o tíme a kolektívnej práci. Tak sa mal odfotiť do trendu v tíme. Ale to je môj názor. je mi to také smiešne. Šefa najväčšej firmy na Slovensku v Trende neuvidíš, a verím že sa nenechá odfotiť v póze, ale menšie ryby s túžbou ukázať sa takých tu je.

31.01.2018 | LPB

Neviem, ako u vás, ale v našom meste je v Lidloch riadny bordel a ide to s ním z kopca.

31.01.2018 | noblesa

To zijes v nejakom divnom meste, pretoze na celoslovenskej urovni Lidl spolu s Kauflandom kopu prvu ligu uz nejeden rok.

31.01.2018 | Truhlik999

Kopali.

Teraz maju všade polske shity.

Este zelenina a ovocie sa celkom da, ale inak to uz je dost biedne..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.