Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ríša Fica a kapitána sa rozpadá, majú poslednú šancu na záchranu

17.10.2018 | Eva Mihočková

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

11.10.2018 | fogy

Nuž ja si Borisa Kollára aj Igora Matoviča vážim ako ľudí aj ako politikov, čo som im aj osobne povedal a tak isto aj Mariana, lebo je to pokračovateľ svätého otca Andreja Hlinku, ktorý bol prvým predsedom Ľudovej strany a asi najväčším národným buditeľom Slovenského národa a je potrebné, aby všetky opozičné strany boli jednotné pred voľbami prezidenta a bol zachovaný doterajší ráz vedenia tejto inštitúcie a samozrejme, aby sudcovia Ústavného súdu boli volený tak, ako o tom hovorí Gábor, lebo s ním súhlasia všetci rozumný ľudia a ich voliči opozície na Slovensku a ďakujú mu, že to povedal na plné ústa ! Ďakujeme Ti Gábor, nič lepšieho si navrhnúť nemohol a ja len dúfam, že sa tak stane a Slovensko bude aj v tomto smere právnym štátom, ako ostatné vyspelé krajiny Európy.

17.10.2018 | Roman Kanala

Hehehe, svätý otec Hlinka. Čo bol pápežom?

Zlodejsko že bude právnym štátom? Všetci v to dúfame. Zatiaľ nie je právnym, ale právnickým štátom. Práchnivým štátom.

17.10.2018 | zajo-

Bezpečnostná rada nebude zasadať?

https://www.aktuali...

https://dennikn.sk/...

18.10.2018 | chr

Na voľbe ústavných sudcov jasne vidíme , čo je hranol schopný spraviť , aby jeho diktátorské ego bolo ukojené . Tento človek by bez mihnutia oka obetoval pre svoj prospech trebars aj všetkých ľudí na svete. Stále však nevidí , že nech bude po po sedení v parlamente robiť čo chce , vždy to bude robiť na smetisku dejín. Tak ako jeho iný politický kolegovia. Sedí na ňom už teraz , ako sme ho zhodili z predsedníckej stoličky. Nič na tom nezmení ani jeho teplá trafika na US.Sám sa svojou prácou dostal tam kam patrí.

18.10.2018 | Roman Kanala

Ak získa trafiku na Ústavnom súde, bude mať imunitu do premlčania jeho zločinov a bude môcť chrániť kumpánov, ktorí budú ďalej prosperovať tými istými prostriedkami. To by bola katastrofa. Komunizmus musí byť raz a navždy vykorenený.

18.10.2018 | epas

Aj tých 76 hlasov plus prezident je lepších ako teraz, lebo sa na len smeráckych kandidátoch nedohodnú a to mi dáva nádej ...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.