Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hokejku vymenil za pirohy. Hossa prevzal majoritu v popradských mraziarňach

13.10.2018 | Ivan Haluza

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

14.10.2018 | bluehen

Ten hokejista ukradol mestu trencin pozemky pod golfovym ihriskom, za spoluucasti terajsich politikov. Podobne aj tie pirohy su odzub. Bryndze obsahuju minimum. Predava ich vsak lacno a beru im ich hypermarkety.

15.10.2018 | HromBlesk

CO ukradol??? POzemky?? snad nie. Stazovali sa rybári že nemajú kde chodiť pálit ohne. Inak je tam teraz poriadok. T9 rybári, ktorí dnes neurobi ani krok navyše a nacúvajú autom do vody a vyhodia udice rovno z auta.

15.10.2018 | bluehen

snad nie? skus sa tam ist poprechadzat, bez zaplatenia vstupneho. rybar ci nerybar, poriadok ci neporiadok. takito smradi co zaberu rieku a podobne sa vyvinuju su ale vsade. ale ti aspon zaplatili. tento si postavil v areali detske ihrisko, patricne nacenil, a to mala byt platba mestu /ze don akoze pusti verejnost/.

15.10.2018 | fogy

No ono je to tak, že niekedy sú čestnejší cudzí ľudia ako rodina, ktorá Vás pripraví o majetok a ešte robí urazeného. Viem to preto, lebo podobného zlodeja máme v rodine a je to o to najhoršie, že je to vlastný brat. Teraz je otázne u tohto hokejistu, prečo nehrá hokej ???, alebo prišiel na to, že je ľahšie obrať bratranca a urobiť z neho svojho sluhu, čo bude podvodne trvať asi dovtedy, kým sa na Slovensku totálne nevymení Vláda SR za tých, čo teraz sedia v opozícii a Parlamentu SR nebude šéfovať PLAGIÁTOR !

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.