Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čím bol Kuciak pre Kočnera

19.10.2018 | Marián Leško

Diskusia (16 reakcií) Pravidlá diskusie

19.10.2018 | Emasculate

Musi to byt hrozny pocit v zaludku pisat taketo clanky o skutocnom investigativnom novinarovi a zaroven byt sucastou medialno-píaristického timu a na vyplatnej paske zlocineckej skupiny ktora je po usi namocena v obidvoch najvacsich politickych kauzach v historii tohto statu - gorila a kuciak.

Ja chlapci fakt netusim ako vy spite v noci a rano pozerate do zrkadla.

19.10.2018 | carlosko

A aká je pointa tohto príspevku vo vzťahu k článku?

19.10.2018 | OliWer1

Žiadna, väčšina ľudí sa ráno vyprázdni do WC, niektorí s tým však majú problém, tak to všetko vykydajú do diskusií.

19.10.2018 | zajo-

šnúrky vedú určite vyššie, veď ste videli aký bol spuchnutý nervózny...

19.10.2018 | LPB

Nie vždy súhlasím s pánom Leškom, ale často má dobré postrehy a je originálny, nerecykluje.

19.10.2018 | LPB

Každý deň niekoľko článkov o Kočnerovi vo všetkých médiách. Z väčšej časti recyklovaných. Kočner ako bleskozvod. A čo tí ostatní, kedy pozatýkajú/obvinia tých!? Myslím na horné poschodia. Stále sa nemôžem zbaviť dojmu, že ide o premyslené divadlo.

19.10.2018 | Roman Kanala

Vďaka týmto článkom sa mení spoločenská atmosféra. Vďaka takýmto novinárom príde raz aj na Fico. Zločiny darebákov a ich pomáhačov už nesmú byť prikryté mlčaním.

19.10.2018 | KobaS

dúfajme, tie som optimista ako Vy :-)

19.10.2018 | Roman Kanala

Takto organizovaný zločin bráni ľuďom čo i len povedať, že cisár je nahý, lebo niečo také je nákazlivé a mohlo by vyústiť do novej revolúcie. Organizovaný zločin znamená mafiu, kalíciu, spolužiakúru a štátostranu Smer.

Ondrejovi Janíčkovi treba vytrhnúť jazyk … slušným ľuďom dať najavo, že bola vyvesená zástava strachu
Jana Teleki, blog Denníka N, 15. mája 2018 22:52
https://dennikn.sk/...

Darebáci aj na mňa podávajú trestné oznámenia. Viem o troch, možno ich je aj viac. Kalícia ich hádže do koša, aspoň zatiaľ. V Rožňave sa organizovaný zločin skladá z okresného prokurátora, okresného guvernéra - šéfa Smeru, mestského úradu, okresného súdu, exekútora, pár poplatných notárov, advokátov, čokoľvek má pytul justičného darebáka. Je to zlé, lebo to funguje desaťročia a je stále viac spolupáchateľov, ktorí si to zvolia ako obživu a potom už nejde z kola von.

https://blog.etrend...

19.10.2018 | IvanPe

Zmena spolocenskej atmosfery sa nekona, preferencie atran sa nemenia, sorry.
Kocner bude obetovany s umyslom vinnikov schovat sa pred spravodlivostou. Vacsinovym volicom to staci.
A medzitym ministerstvo hospodarstva veselo rokuje s nasou minulostou/ Ruskom: https://www.teraz.s...
Sirokorozchodna zeleznica...
A konspiracne spravy na RTVS.
Uzasne ako dokaze nejaka strana s 8,64% vysledkom vo volbach tak zasadne zmenit orientaciu krajiny, smerom do katolickeho stredoveku.

19.10.2018 | HlasNaHlas

zhrnutie vzťahov Kočnera a Kuciaka, poukázanie na možné motívy, článok je OK

19.10.2018 | Brano L.

Kuciak je hrdina. Ale nemal byť. Suploval totiž prokuratúru, políciu a súdy. Tí sú za to zodpovední...

19.10.2018 | Roman Kanala

Presne tak. A ešte horšie, pretože na Zlodejsku veci zašli tak ďaleko, že medzi najnebezpečnejšie zločinecké organizácie patrí štát samotný, štátne orgány a inštitúcie.

20.10.2018 | Vyktorka

Poriadne ste napnúli strunu.

19.10.2018 | KobaS

++ +
presne ako píšete, novinári vyšetrili viac ako orgány, a stále je to len špička ľadovca, hoci ľudia sú už odvážnejši, viď aktivity lesníkov čo sa začali búriť proti rozkrádačkám

20.10.2018 | mba

Richterov Cisty den, Pociatkov kokain, Kalinakov unos, Ficov Basternak, Smeracka vrazda Kuciaka, Matecnej dotacne podvody, Dankov podvodny diplom a vylozky, Ficova kurtizana napojena taliansku mafiu priamo vo vlade,... je vobec nejaky druh zlocinu, v ktorom Smer nema prsty?!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.