Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Krčmárom sa človek musí narodiť. Nie je to o čapovaní a zbieraní kríglov

29.10.2018 | Jarmila Horváthová

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

17.10.2018 | Jurij

Nabuduce napiste uz aj o meciarovych, rezesovych detoch ako o podnikateľoch. Myslim ze tato rodina co si robi cestovku zo statu nepatri medzi rodiny, ktorymi sa treba chvalit v ekonomickom tyzdenniku.

29.10.2018 | OliWer1

CTJB? Dávať za vzor mečiarovských privatizérov? To, že narozdiel od svojich spolustraníkov sprivatizovaný majetok nerozdrbala, neznamená, že tu budeme velebiť ľudí, ktorí aktívne prispievali k etablovaniu a udržaniu mečiarizmu. Tfuj, odpľúvam si.

01.11.2018 | salamoon

a citat kazdy den tyzdennik jedneho z najvacsich privatizerov ti nevadi ? :D ved praviciari hovorili, ze treba co najskor rychlo vsetko privatizovat, tak co tak zrazu proti privatizacii ? :D

02.11.2018 | sunkaster1

sice nerozdrbala, ale dostal podmienku do hotela investovat. najprv ho vyuzivali ako sa dalo, a ked bolo treba investovat, tak ho radsej predali - a cuduj sa svete, kto ho kupil JaTy. takze tomuto blahosloveniu sa netreba vobec cudovat.

02.11.2018 | sunkaster1

a s kym dnes gartner bije basu ? s TMR. takze tak...

30.10.2018 | Adam.

Uspesna rodinna firma powered by meciarovska rozkradacka aka privatizacia. Cnostni podnikatelia. To uz ste na urovni markizackej Smotanky. Hnus.

02.11.2018 | sunkaster1

vsak co chces - ten sprivatizovany hotel predsa kupila JaTy, tak treba vychvalit. ale pravdu mas jednoznacne - je to hnus

30.10.2018 | bluehen

Jedno zo stasti je ze tatranske vh chaty prezili toto "podnikanie" - tychto ludi by asi nic nezastavilo keby sa k nim dostali cez privatizaciu a dali turistom zaplatit ich pred$tavy nech by boli akekolvek.

30.10.2018 | BoBLO

Tfuj, kam az chcete ist?! To nemate stipku sebareflexie?

31.10.2018 | pir

uz len pockat clanok o JR ako si presiel cez vsetky pozicie vo VSZ a potom zrazu to bolo jeho...Penta approved

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.