Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Igor Kočiš: Bicykel je pre mňa meditácia

08.12.2018, 10:07

Vidieť do budúcnosti by ušetrilo veľa času a omylov, ale život by stratil čaro prekvapenia.

 • Tlačiť
 • 4

Rubrika

Enjoy

Ste ranné vtáča alebo radšej dokončujete projekty v noci? Kedy ste najproduktívnejší?

Určite som viac sova. Po deviatej večer utíchne ruch e-mailov a telefonátov a pre mňa doma nastáva kreatívny čas, keď mám na rozdiel od operatívneho dňa priestor na hlbokú neprerušovanú prácu. Rodina už väčšinou spí.

Do práce dochádzate autom alebo na bicykli?

Na bicykli. Posledné dva roky sa mi podarilo prejsť úplne na bicykel. Mám super horské cestičky cez Devínsku Kobylu z Karlovej Vsi do Devínskej Novej Vsi [kde má GA Drilling sídlo]. Keďže, žiaľ, na západe Bratislavy takmer neexistujú cyklocesty, je to challenge najmä v zime a v snehu. Pre mňa je to šport a meditácia dvakrát denne a už aj závislosť.

Počúvate rádiá alebo vlastnú hudbu?

Ja som najmä rocker, konečne tu máme už aj také rádiá. Ale väčšinou, najmä na cestách, vlastný výber. Po štyridsiatke si už rád užívam aj ticho.

Aké aplikácie máte vo svojom smartfóne?

Najmä komunikačné, keďže budovanie vzťahov je teraz moja hlavná práca. Ďalej pomocníkov pri cestách, navigácie, mapy, reštaurácie. A tiež office, keď potrebujem pracovať či prezentovať a mám pri sebe len mobil.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 4

Rubrika Enjoy

Tagy Život ktorý mám rád

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.