Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Netflix čaká ťažký rok. Príde konkurencia aj nové pravidlá

11.12.2018 | Marián Biel

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

11.12.2018 | Marek111

Som zvedavy, dokedy bude americkeho divaka bavit platit niekolko sluzieb.
Zo zaciatku si ludia mysleli, ze zrusia kablovku, ktora je v US radovo drahsia a usetria, no teraz si kazdy plati aspon 4 sluzby a vychadza ich to rovnako a tu kablovku zvycajne neprestali platit.

11.12.2018 | Vlasko

Problem s kablovkou je ze ty sa musis prisposobit tomu kedy budes pozerat a nie sluzba sa prisposobi tebe. Kablovku vobec netreba, staci internet

11.12.2018 | martin33

V kablovke mam 7 dnovy archiv, teda pozeram, kedy chcem (a pritom preskakujem reklamy).

11.12.2018 | Truhlik999

Uz su dostupné viaceré české služby, ktore kombinujú viac zdrojov.

11.12.2018 | Balt

Legálne? (len sa pýtam)

12.12.2018 | Mikil

Donedávna som ešte používal satelit ,mal som sky a presiel som na netflix, amazon mám s prime. po 3 rokoch som prešiel na iptv , službu čo ma stojí 120 e za rok a mám 8000 programov + ondemand + archív. Pozerám na každom tv a zariadení, co ma displej, ešte aj v aute.
Staci len pohľadať na internete...

12.12.2018 | Imi99

Aku iptv mate ?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.