Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Poór vycúval zo Spartaka. Môže za to horšia kondícia jeho biznisov?

07.12.2018 | Ján Kováč

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

07.12.2018 | skorodochodca

Hm ... mali by to zatiahnuť novinári, čo mu roky nevedia prísť na meno ....

07.12.2018 | alf1

a co keby si to zatiahli ti, ktori to ku svojmu zivotu potrebuju sami?
pri takom masovom zaujme predsa nemoze byt najmensi problem, aby si svoje konicky zaplatili zo svojho? tak, ako ktokolvek iny.

07.12.2018 | antisulikovec

Skôr toho mečiarovského zmrda posadiť do basy a majetok zhabať.

08.12.2018 | demo50

Smerosúdruh zabudol odpočítať zo 70 mio to, čo získal zo štátnej dotácie a riadením celého biznisu okolo štadióna, keďže už podobný scenár nehrozí, treba rýchle vycúvať. Novinári by ho mohli spokojne označovať za kontroverzného podnikateľa, hlavne z dôvodu, ako nadobudol majetok.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.