Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Juraj Šeliga: Bez peknej vízie budeme len prešľapovať na mieste

25.12.2018 | Samuel Chrťan

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

25.12.2018 | Martiman

"Niektorí politici sa tvária, že byť vo funkcii je ľudské právo a že zodpovednosť sa vyvodzuje len raz za štyri roky, vo voľbách."

Voľby nemusia byť len raz za 4 roky. Ak politici nevyvodia zodpovednosť voči samým sebe, čo sa môže stať aj v lepších krajinách, tak musia to vyvodenie zodpovednosti vynútiť občania. Prečo ste zrušili požiadavku na predčasné voľby, a potom ste aktívne bojovali proti tým, čo na tej požiadavke ďalej trvali?

25.12.2018 | Dávid Beňo

Lebo to nevyhovovalo kiskovmu planu na novu stranu.

25.12.2018 | Martiman

Ech, to bola rečnícka otázka... Ale OK no. Šeliga asi vidí že Kiska stiahol chvost, tak teraz obracia. Pozor naňho. Ak by chcel kafrať do politiky, tak naňho máme usvedčujúce dôkazy. Linky na staré články, podpisy čo sme zbierali za referendum o predčasných voľbách... Je to veľmi bezcharakterný človek, takého nemôžeme nechať len tak.

25.12.2018 | beauty

A ako že je to s tými platbami cez podnikateľský účet tohto pána?

25.12.2018 | carlosko

Sorry, Martiman, nie Tvoja, ale TÁTO otázka je z tých najrečníckejších.

26.12.2018 | mba

Tak, tak, pan Seliga. Zlyhal ste a zradili ludi na namesti. Rozmyslam, kto viac ludi podviedol: ci Fico, alebo Vy s Kiskom. Co vsak cakat od uzernika pod papucou kvoli korytu?! Tak sa podla Vasich principov stiahnite ako to chcete po Smere. Oklamali ste ludi ako male deti. Verili Vam ako aj Kiskovi. Dosledky budu fatalne, ludia este tazsie opat niekomu uveria, cim sa este viac uvolni priestor pre mafiu, ktora sa ide betonovat a transformovat na "slusnych" bohatych. Lebo opat budete robit kompromisy a budete nezni. Ako v 89. Ked sa ma nador vyrezat, neda sa to robit nezne. Aj z chemoterapie mate kocovinu, ale robite to vo viere v lepsi zivot po nej... Vsetci schopni a slusni urobia najlepsie ak emigruju. Lebo na SK uz je hnilobou nakazena alebo extremne naivne? hlupa aj mladez ako "Slusne Slovensko"

26.12.2018 | skorodochodca

A čo? ... slušnosť? Nabehlo za deň 50.000,-eur ... alebo len 15.000,-eur ... na transoarentný účet ... tak koľko?
Kde je pravda a dlušnosť?

26.12.2018 | oko

skorodochodca zasa uplne mimo... tak mu agresivita trasie rukami, ze ani pismenka na klavesnici netrafi.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.