Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako si urobiť 
sci-fi domácnosť

13.01.2019 | Marián Biel

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

13.01.2019 | martin33

Nasadit si dobrovolne do domacnosti spiona, ktory tu domacnost permananentne odpocuva, vyzaduje asi urcitu formu psychickej uchylky.

13.01.2019 | martin33

Nasadit si dobrovolne do domacnosti spiona, ktory tu domacnost permananentne odpocuva, vyzaduje asi urcitu formu psychickej uchylky.

13.01.2019 | ivansk

prvý príspevok od teba, druhý od alexy :-)

14.01.2019 | martin33

To nastastie nie, ale asi servre na ktorych bezi tato diskusia, takto protestne vyjadrili solidaritu Alexe a podobnym spionom :-)

14.01.2019 | Andrej_sk

+++
To bola Alexa pre seniorov :)
https://youtu.be/Yv...

13.01.2019 | rodo

Používam všetkých troch asistentov, je to celkom OK, ale občas produkujú výsledky ako Danko.

14.01.2019 | martin33

Z teba budu mat tajne sluzby radost, ked budu potrebovat na teba nejake kompromitujuce informacie, budu ich mat z troch nezavislych zdrojov :-)
Odporucam pozriet napriklad toto:
https://www.csfd.cz...

14.01.2019 | Andrej_sk

Bububu
Esteze si sem nedal Kubrickovu Odyseu, Ex Machinu, ci ine linky z "dalekej" buducnosti, ktora uz davno presla.
Ani nie pred 30 rokmi si iste organy kompromitujuce informacie bez problemov ponachadzali aj ked doba digitalna bola v nedohladne, cize cesty sa vzdy najdu, ci uz budes zit ako v dobe kamennej alebo si obalis hlavu alobalom.

14.01.2019 | Roman Kanala

Kto namiesto repráku na flanc chce reprák na reprodukciu muziky v dobrej kvalite, doporučujem Devialet Phantom
https://www.devialet.com

Plne elektronizované, zosilovač priamo v telese, pripojenie cez WiFi, Bluetooth či klasickým káblikom, prenos od 18 Hz do 21 kHz, stovky wattov na poriadny hluk, skreslenie nepostrehnuteľné ľudským uchom, všetko z plastiku či kovu, nič sa neopotrebúva. Usporiadanie mono, stereo, quadro, podľa výstupu. Umelá inteligencia je použitá na zlepšenie zvuku.

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.