Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dáva to na Lubyovú a je to hanba

10.01.2019 | Marián Leško

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

10.01.2019 | Roman Kanala

Tak to vyzerá, keď zákony tvoria a uplatňujú darebáci. Zákon sa stáva administratívnou zásterkou útlaku. Skratka JUDr na Zlodejsku znamená justičný darebák.

10.01.2019 | Andrej_sk

inac za Lubyovej ako za Plavcana to ani byt nemoze, kedze to ma ta ista strana na ktoru su prisati ti isti paraziti ako za Plavcana. Presne tak ako vymena Fica za Pelleho nic nespravila. Figurky sa menia, karavana ide dalej.
Len sa divim, ze niekto so vzdelanim ako Lubyova, sa takemuto niecomu prepozicala. Otec dlhorocny predseda SAV, ona v predsednictve SAV a potom si tak "odborne" so SAV zacvicila. Zeby pomsta za nieco co sa tma udialo/neudialo? Ci aj ona mala donkichotske vizie ako Druker na ministerstve vnutra, ze oni to dokazu? Naivna predstava hupacich konikov.

10.01.2019 | Roman Kanala

Vzdelaním ako Lubyová? Magorát z biofyziky na bratislavskej mufufe, potom pytul justičného darebáka stále z Bratislavy, a napokon Vysoká škola ekonomická, pytul PhD. Potom ešte Ekonomický inštitút v Prahe, ktorý je akreditovaný cez New York State University a tak sa pýši akože pytulom z Americka. Zberateľka pytulov.

Avšak keď pozrieme na publikácie, tak je to samé konštatovanie štatistík bez nejakej pridanej hodnoty. Žiadna myšlienka, nič originálne, žiadne vedecoviny, žiaden výskum, len bezduchý aparátčik, ktorému podsunú štatistiky a ona k tomu napíše nejakú deskriptívnu omáčku. To isté v OSN - tam sa naučila, ako robiť špinavosti elegantne a s úsmevom. Na to sú experti Rusi. Podajú ruku, povedia, že tak ti vrážam nôž do chrbta a beriem pol rozpočtu, a pritom sa usmieva a pozoruje, ako sa budete tváriť. Človek sa zdvorilo rozlúči, podá ruku a ide písať požiarny list, ktorý nechá ohnivú čiaru, kamkoľvek sa dostane.

S takouto výbavou prišla na ministertvo a odborne zatočila s inštitúciou, ktorou sa v životopise rada pochvastá. Žiadna etika, žiadne zábrany, žiadna empatia, len radosť z ničenia - čo sú charakteristiky psychopata.

10.01.2019 | Andrej_sk

Prepac, ale nie vsetci sme mali studovat v TOM case v zahranici, co sme koncili v case neznej revolucie. Lubyova je rovnaky rocnik ako ja a tak sme v rovnakom case studovali na Matfyze, aj ked uplne ine odbory, cize ani neviem ze existovala. A vobec by som teda netvrdil, ze MFF, ci Ekonomicka boli v tom case lazo-plazo skoly. Pravdupovediac, prave s tymito skolami sa niekolki nasi byvali spoluziaci uchytili v zahranici a prednasaju na prestiznych skolach.
Ja som Lubyovej nevycital, ze nie je uspesna vedkyna alebo ze nepisala veledolezite publikacie. To by som uz skutocne pochyboval o jej dusevnom zdravi, ak by isla do politickej funkcie s nalepkou SNS.
Mne psychopaticke pripada zhadzovanie vsetkeho, co ma nalepku slovenske.

10.01.2019 | Roman Kanala

Pareto, Walras, Winiarski boli profesormi na Université de Lausanne. Perlička: študoval tam aj Mussolini a v 1937 mu tam udelili čestný doktorát.

Einstein bol profesorom v Prahe, v Zurichu a v Princetone.

Univerzitu v Ženeve založil v 1559 Jean Calvin.

Tak som rád, že sa pohybujem na historických miestach, kadiaľ prešli velikáni. Nálepku "slovenské" najlepšie zhadzujú Strana Nepriateľov Slovenska a Lubyová už len tým, že si slovo "slovenské" berú do huby. Bez nich by slovenské znamenalo provinčné, zaostalé, zakomplexované, malé. Vďaka nim to slovo znamená "zlodejské".

10.01.2019 | IvanPe

Moc je navykova, podobne ako alkohol a ine lahke drogy. (Mam na mysli poruchy spravania vyvolane permanentnym drazdenim cetra rozkose v mozgu podmienovane despotickym postavenim prikazcov vo vychove a neskor snahou o napodobnovanie a vyhladavanie nadriadenych/ mocenskych postaveni v snahe vyplnit prazdny priestor z nedostatku vztahu pri vychove.) Zastupcovia boha na zemi (vsetko s malym) by vedeli rozpravat a Danko s Ficom uz aj prednasat, aj ked asi len na Prednej Hore.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.